Bulharsko hotel Kotva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rebelka 50
Povídálka 48 příspěvků 23.01.19 16:00
Bulharsko hotel Kotva

Zdravim :mavam: chci se zeptat byl jste nekdo na dovolene v Bulharsku hotel Kotva prosim o recenze premyslim ze bychom letos jeli tak jestli to bude stat za to, klidne muzete sem dat i fotky :) dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12101 příspěvků 23.01.19 16:34

mám někde v podvědomí uloženo, že tento hotel nebrat. Ale možná se pletu… Každopádně já mám celkově na Bulharsko velmi negativní názor. Byli jsme tam dvakrát a už mě tam nikdo nedostane.

verryy
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 16:35

Ahoj, my byli loni s detmi 2 a 4 roky a bylo to super :)

cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 23.01.19 16:38

@rebelka 50 Asi bych vybrala jiny hotel. A z vlastni zkusenosti bych se vyhla Slunecnemu pobrezi. Je to tovarna na turisty, hlava na hlave. Fakt masakr :nevim:

rebelka 50
Povídálka 48 příspěvků 23.01.19 16:39

@nozu děkuji my právě byli teď v září v Tunisu Djerba a tam už by zas nikdo nedostal mě , tak chci zkusit to Bulharsko uvidíme teda :)

nozu
Extra třída :D 12101 příspěvků 23.01.19 16:41

@rebelka 50 tunisko taky nic moc, s tím souhlasím. My milujeme Turecko. V Bulharsku je na nás moc zima, špinavé a studené moře a absolutně ledové bazény. Manžel se za celou dovolenou nevykoupal, možná jednou se namočil z donucení. Fakt se to nedalo… a to jsme tam byli v polovině července.

verryy
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 16:43

Je teda fakt, ze more nic moc, preplnene plaze, hlava na hlave…ale v hotelu jsme byli spokojeni, maji tobogany, deti byly nadsene :)

rebelka 50
Povídálka 48 příspěvků 23.01.19 16:55

A můžu se zeptat co jídlo je dobre? A jsou tam animační programy pro děti

Kajak18
Kecalka 350 příspěvků 23.01.19 16:56

Já tam byla cca 10 let zpět, ještě jako bezdětná. Letos tam berem naše dvě holky, čtyři roky a rok a půl. Myslím, že budou nadšené. I mě se aquapark moc líbil. Byla jsem tam někdy v červnu a voda mi studená nepřišla.

Lisianne
Kecalka 283 příspěvků 2 inzeráty 23.01.19 17:10

Byli jsme tam loni začátkem září a super, pro děti jak dělaní, s golfáčema jsme drandili po hotelu i okolí, v docházkové vzdálenosti historický Nessebar. Moře super - pro děti jak dělané, pozvolný písčitý vstup. Za mě super dovča. Jídlo super a animáky přes den i večer a taky programy pro děti.

rebelka 50
Povídálka 48 příspěvků 23.01.19 17:26

@Lisianne děkuji :) no my bychom taky právě chtěli začátkem září je tam teplo ?

nozu
Extra třída :D 12101 příspěvků 23.01.19 17:31

@rebelka 50 začátkem září bude přes den jaž takž teplo a navečer už na svetr, případně větrovku. A také se už bude dříve stmívat… Rodiče tam takto brali starší dceru a balila jsem jí vždy bundu… Ale otázka je, co myslíš pod pojmem teplo. Pro naši rodinu to je teplota kolem 30 ° už v 10 ráno. :mrgreen:

rebelka 50
Povídálka 48 příspěvků 23.01.19 17:36

@nozu :lol: stačilo by 27 stupňů ale je fakt že Turecko mě láká můžu se zeptat kam jezdite

nozu
Extra třída :D 12101 příspěvků 23.01.19 17:38

@rebelka 50 my se většinou pohybujeme kolem Alanye - vloni jsme byli v Konakli v hotelu Club Kastalia, letos jedeme zase do Konakli, ale vybrali jsme hotel hned u centra letoviska. Příjemné je i Side a okolí.

rebelka 50
Povídálka 48 příspěvků 23.01.19 17:39

@nozu děkuji mrknu na to :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >