Byl někdo na Maledivách v dubnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanitscha
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 17.01.19 12:22
Maledivy v dubnu

Hezky den, zajímá mě, jestli byl někdo v dubnu na Maledivach? Máme vyhlídlý jižní Ari atol, konkrétně Sun Island Resort a zajímá mě, jaké očekávat počasí? Vím, ze je tam celoročně hodne teplo, ale nerada bych, aby cely týden bylo zataženo…dekuji za odpovědi

Reakce:
Maminanamatersky
Kecalka 290 příspěvků 17.01.19 12:35

Pridej se na fb do skupiny - Cestovani, spolucestovani, cestovatelska seznamka. Na takovouhle otazku tam dostanes odpovedi milion.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 17.01.19 13:40

Stačí hodit do googlu a vyjede ti, že je to konec suché sezóny a že je tam v tu dobu teplé moře. Takže je to ne úplně stabilní jako třeba v lednu - únoru, může pršet a může být celé dny zataženo. My se teď vrátili ze Srí Lanky, bylo tam nádherně a stejně z 10 dnů tam bylo 2 - 3 dny pod mrakem a párkrát sprchlo - a to je vrchol suché sezóny.

axelina
Závislačka 2608 příspěvků 17.01.19 13:47

@hanitscha to ti nikdo nezaručí… my byli v prosinci na Seychelach a první týden uplně jasno , druhý týden celý pod mrakem a 3 dny z toho pršelo a pak zase týden jasno bez mráčku.. byla tam rodina co chytla zrovna ten blbý týden a to byl i vitr takže ze 7 dnu se koupali asi 2 a byli zklamaní. proto doporučuji jezdit minimalne na 14 dnukor takovou dalku

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29692 příspěvků 17.01.19 18:40
@hanitscha píše:
Hezky den, zajímá mě, jestli byl někdo v dubnu na Maledivach? Máme vyhlídlý jižní Ari atol, konkrétně Sun Island Resort a zajímá mě, jaké očekávat počasí? Vím, ze je tam celoročně hodne teplo, ale nerada bych, aby cely týden bylo zataženo…dekuji za odpovědi

obávám se, že na zkušenosti z Malediv tu není vhodná cílová skupina :mrgreen:
Tady se řeší spíše Chorvatsko…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >