Bulka u kotníku

1
17.8.22 13:51

Bulka u kotníku

Dobrý den, zhruba před půl rokem se mi v oblasti kotníku vytvořila “bulka”. Kotník mě občas bolí při chůzi, občas ale i v klidu když např. ležím. Chci se zeptat, zda s tím někdo má zkušenosti. Nechci jít k dr., abych nevypadala jak hypochondr. Jen mě zajímá, co to může být a zda se s tím dá doma něco dělat. Nebo jak ulevit od bolesti, když nechci do sebe cpát ibalgin či paralen..
Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9167
17.8.22 18:17

Reš to i bez hypochondrie… Znám případ, kdy si paní našla bulku pod kolenem a do půl roku nebyla. Ne každý nález je prkotina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.