Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý den, zhruba před půl rokem se mi v oblasti kotníku vytvořila “bulka”. Kotník mě občas bolí při chůzi, občas ale i v klidu když např. ležím. Chci se zeptat, zda s tím někdo má zkušenosti. Nechci jít k dr., abych nevypadala jak hypochondr. Jen mě zajímá, co to může být a zda se s tím dá doma něco dělat. Nebo jak ulevit od bolesti, když nechci do sebe cpát ibalgin či paralen..
Děkuji.
Reš to i bez hypochondrie… Znám případ, kdy si paní našla bulku pod kolenem a do půl roku nebyla. Ne každý nález je prkotina