Bydlení u nemocnice - hluk

2
28.4.20 16:22

Bydlení u nemocnice- hluk

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s bydlením v těsné blízkosti nemocnice? Máme možnost koupit krásný byt, ale je blízko nemocnice Bulovka, takže tam jezdí spousta sanitek, které jsou hlučné. Nebydlíte někdo poblíž nemocnice, kde jezdí neustále sanitky? Případně dá se na hluk zvyknout? Se zavřenými okny se to dá řešit dobrou hlukovou izolací, ale v létě je potřeba okna otevřít.. Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
28.4.20 16:52

Ahoj,

bydlím nad Bulovkou a už mi to ani nepřijde :). Takže za mě ano :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34687
28.4.20 16:58
@AK99 píše:
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s bydlením v těsné blízkosti nemocnice? Máme možnost koupit krásný byt, ale je blízko nemocnice Bulovka, takže tam jezdí spousta sanitek, které jsou hlučné. Nebydlíte někdo poblíž nemocnice, kde jezdí neustále sanitky? Případně dá se na hluk zvyknout? Se zavřenými okny se to dá řešit dobrou hlukovou izolací, ale v létě je potřeba okna otevřít.. Děkuji za reakce.

Bydlela jsem u oblastní nemocnice a z druhé strany koleje a frekventované nádraží. Ložnice byla na straně nemocnice. Byla jsem zvyklá. Ale bylo mi o 20 let méně. Teď mě vzbudí kdeco. I ožralci u hospody vzdálení vzdušnou čarou 200 m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
28.4.20 17:00

@Magrata Mohla bych se zeptat jak moc blízko k Bulovce bydlíte? Případně jak často sanitky houkají? Máme strach hlavně kvůli noci a ránu při otevřených oknech, abychom se vyspali. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11113
28.4.20 17:07

Moje babička bydlela celý život na hlavní křižovatce v obrovském městě a těsně u nemocnice. Nikdy ji to prý nebudilo a ja u ní jako dítě nikdy nechtěla spát. :) člověk si zvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24152
28.4.20 17:09

Teta bydlela kilometr od Ruzyně. Když přistávalo letadlo, kolama škrtalo o borovice na zahradě a tak pekelný hluk jsem nikdy v životě neslyšela. Spali jako dřeva, byli zvyklí. Já bych skočila z okna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8483
28.4.20 19:10

Manžel proti výjezdu sanit u rychlé, dá se zvyknout, když tam jsme na návštěvě, nejsem zvyklá, taky nic neslyším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18524
28.4.20 19:39

Na sanitky jsem si zvykla, vlastně je už vůbec nevnimam, co mi tedy vadí stále je vrtulník, ale ten není tak často, tak 3× do týdne max. Nejsem z Prahy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
28.4.20 22:27

Bydlíme kousek od FN, zvyknout se dá co se týče hluku. Sanitky a nad barákem přímo létá vrtulník. Ani dceři to jako mimču nevadilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
28.4.20 23:12

@AK99 bydlím u velké hasičské stanice a slyšíme i jejich hlášení (tu du dům, požár bytové jednotky, adresa, druhé patro) a pak výjezd. Většinou nehoukaji, když není provoz, jsou velmi ohleduplní. Takže jo. Dá se na to zvyknout :) a v zimě skoro ticho. Jezdí nám tudy i tramvaje, takze tak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat