Bylinky pomoci otěhot

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 20:16

Bylinky pomoci otěhot

Zdravím, jen bych se chtěla zeptat? Mate odzkoušené nějaké bylinky na pomoc k otěhotnění nebo tinktury? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.9.21 20:30

Ber kyselinu listovou ;) Pro hormonální rovnováhu můžeš kontryhel, zlatobýl, měsíček,… Více méně v těle ženy se má vyvinout nový život, takže potřebuje zásoby vitaminů a minerálů a živin z pestré vyvážené stravy, ale hlavně se nestresovat, jíst intuitivně a bylinky brát jako podporu pro psychickou pohodu. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 20:43
@Anonymní píše:
Ber kyselinu listovou ;) Pro hormonální rovnováhu můžeš kontryhel, zlatobýl, měsíček,… Více méně v těle ženy se má vyvinout nový život, takže potřebuje zásoby vitaminů a minerálů a živin z pestré vyvážené stravy, ale hlavně se nestresovat, jíst intuitivně a bylinky brát jako podporu pro psychickou pohodu. ;)

Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
133
29.9.21 22:53

Doufám, že mě neukamenujete tady… Nejsem žádný dealer… Ale za mě TianDe… Měla jsem fakt problémy a TianDe vložky mi pomohly… Teď už jejich kosmetiku nepoužívám, ale kdybych chtěla znovu otěhotnět, tak do toho jdu zas :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 23:30
@lucka456 píše:
Doufám, že mě neukamenujete tady… Nejsem žádný dealer… Ale za mě TianDe… Měla jsem fakt problémy a TianDe vložky mi pomohly… Teď už jejich kosmetiku nepoužívám, ale kdybych chtěla znovu otěhotnět, tak do toho jdu zas :srdce:

Jak to myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
936
30.9.21 06:35

Já brala kyselinu listovou akorát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
30.9.21 08:13

Já doporučuji gynex :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:51
@Petrussee píše:
Já brala kyselinu listovou akorát ;)

Jak se má brát? Kdy se začíná brat? Při ms nebo je to jedno?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:51
@terys1 píše:
Já doporučuji gynex :srdce:

Zajímalo by mě, kdy se má začít brát? Jak často atd?

• Citovat
  • Nahlásit
936
1.10.21 14:21

Brala jsem jednou denně ráno, je to jako doplněk, bere se, když chceš otěhotnět a během těhotenství, hlavně první trimestr, důležitá na vývoj plodu ;), můžeš začít brát hned :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:13
@Petrussee píše:
Brala jsem jednou denně ráno, je to jako doplněk, bere se, když chceš otěhotnět a během těhotenství, hlavně první trimestr, důležitá na vývoj plodu ;), můžeš začít brát hned :kytka:

Super děkuji, jste skvělá. Kdybych měla nějaké otázky mohu napsat zprávu nebo něco? Ať nespamuji tu? :)

• Citovat
  • Nahlásit
498
2.10.21 19:48

Nám pomohly bylinkove caje - ja jsem pila kontryhelovy caj a manzel caj z kotvicniku. Sypane, 1-2lzicky denne. Predtim jsme se 2 mesice neuspesne snazili, s caji jsem otehotnela hned prvni mesic piti. Ja jsem caj pila prvnich 14 dni cyklu, manzel pil cely mesic :palec:
Plus uz jsem k tomu pul roku zobala 1× denne kyselinu listovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
3.10.21 11:34

Určitě, klidne napis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu