Bytový architekt Opava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diggy
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 14.11.17 18:28
bytový architekt opava

Holky, budeme kupovat starý byt a potřebovala bych poradit nějakého bytového architekta. Nejlépe Opava a okolí.

Reklama

Reakce:

Shereen
Závislačka 2669 příspěvků 247 inzerátů 14.11.17 19:04

Ja byla velice spokojena s panem Valuskem. Valusek interier.

Fally123
Kecalka 455 příspěvků 14.11.17 20:58

Neomezovala bych se na region. Dulezite je, aby se vam prace designera libila. Do domu na schuzku prijede on a vetsinou pak komunikujete hlavne emailem.

Lucius08
Kecalka 132 příspěvků 14.11.17 21:00

No ale bacha na mladého Valuška, ten je úplně mimo. Dělal nám návrh a já jsem na to hleděla a nevěděla jestli se mám smát nebo brečet :D hruuuuza. Jinak Sichr interiér je fajn, rozumná cena návrhu a příjemný pán. (Jsou z. Bruntálu ale dojedou)

Diggy
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 15.11.17 09:01

@Lucius08 děkuji, určitě vyzkouším

Diggy
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 15.11.17 09:02
@Shereen píše:
Ja byla velice spokojena s panem Valuskem. Valusek interier.

oni dělají hlavně kuchyně ne? já potřebuji vybourat příčky a vymyslet jiné

Fally123
Kecalka 455 příspěvků 15.11.17 09:43

@Diggy ne každý prodejce nábytku, který navrhuje nábytek, který prodává, je bytový architekt, to je velký rozdíl

Shereen
Závislačka 2669 příspěvků 247 inzerátů 15.11.17 12:18

@Diggy nám dělal dětské pokoje a super po všech stránkách, oproti Válek a Kačena…ty už nikdy více

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Koupelna bez teplé vody a všude zima. Mise pomohla tátovi s malým synem

Svého drogového období Julián (29) lituje. Jenže nezůstalo bez následků, ze... číst dále >

Některé pomůcky pro děti zpomalují jejich vývoj, raději se jim vyhněte

Rodiče jsou ochotni do nejrůznějších hraček, potřeb a dalších věcí pro své... číst dále >

Reklama