Bývalý se žení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luliana
Kecalka 118 příspěvků 11.02.18 14:26
bývalý se žení

Ahoj s bývalím jsme se rozešli před rokem, máme společného syna 2 roky. Ted mi oznámil, že se bude ženit s partnerkou, kterou zná 2 měsíce. Přijde mi to divný, ale jeho věc. Me by zajímalo, jakým způsobem se tento fakt dotkne našeho syna? Mohu čekat nejake změny? Bude mít bývalý nějaká větší privilegia? :think: Děkuji za zkušenosti :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18714 příspěvků 11.02.18 14:30

Ne. Nebo co by sis jako představovala za privilegia? Má akorát novou tetu :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 11.02.18 14:34
@luliana píše:
Ahoj s bývalím jsme se rozešli před rokem, máme společného syna 2 roky. Ted mi oznámil, že se bude ženit s partnerkou, kterou zná 2 měsíce. Přijde mi to divný, ale jeho věc. Me by zajímalo, jakým způsobem se tento fakt dotkne našeho syna? Mohu čekat nejake změny? Bude mít bývalý nějaká větší privilegia? :think: Děkuji za zkušenosti :mavam:

Třeba je už s ní dávno, jen tě neinformoval.
Asi jak kde. Záleží, jak je ovlivnitelný a jaký má vztah k dítěti.
U nás to bylo uplně v cajku

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 11.02.18 14:38

Ne nic se nezmění. Teda z právního hlediska. :kytka:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 11.02.18 14:46

@Lama Lama a nejdřív jsi tu jeho ženu poznala? Pravý tatínek se odstěhoval dost daleko a zrejmě už daleko zůstane. Do ted o syna velký zájem neměl a najednou u něj padají slova jako, že syn tam bude jezdit na prázdniny, proto mě to asi vyděsilo :nevim:

Alušáček
Závislačka 3006 příspěvků 11.02.18 14:57
@luliana píše:
@Lama Lama a nejdřív jsi tu jeho ženu poznala? Pravý tatínek se odstěhoval dost daleko a zrejmě už daleko zůstane. Do ted o syna velký zájem neměl a najednou u něj padají slova jako, že syn tam bude jezdit na prázdniny, proto mě to asi vyděsilo :nevim:

To můžou být jen plané řeči, s novou ženou přijdou i další děti, další starosti, méně času… Většina ženských nemá o nevlastní děti zájem a pokud otec do teď projevoval o své dítě malý zájem, tak teď bude ještě menší.

luliana
Kecalka 118 příspěvků 11.02.18 15:09

@Alušáček udajne ona už deti má. Je starší jak on. Tak těžko říct :nevim:

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 11.02.18 15:09

Z právního hlediska se nic nezmění a pokud se doteď moc nezajímal, tak až se jim narodí společný potomek, bude se zajímat ještě míň

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 11.02.18 15:34
@luliana
@luliana píše:
@Lama Lama a nejdřív jsi tu jeho ženu poznala? Pravý tatínek se odstěhoval dost daleko a zrejmě už daleko zůstane. Do ted o syna velký zájem neměl a najednou u něj padají slova jako, že syn tam bude jezdit na prázdniny, proto mě to asi vyděsilo :nevim:

ne, nepoznala. až časem. ale oni se ani děti s ní hned nestýkaly

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 11.02.18 18:10

No hold někdo to vezme rychle :) a myslím si že ohledně vašeho syna se nezmění vůbec nic nebo podle tebe co by se mělo změnit? :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 11.02.18 18:18
@Petruna21 píše:
No hold někdo to vezme rychle :) a myslím si že ohledně vašeho syna se nezmění vůbec nic nebo podle tebe co by se mělo změnit? :think:

Treba se na nej kvuli nadhere vybodnout

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 11.02.18 18:30
@Lama Lama píše:
Treba se na nej kvuli nadhere vybodnout

No to snad ne :think: ale i když je pravda chlapy jsou všeho schopný :zed:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 11.02.18 19:14

@Petruna21 Já právě vůbec nevím, co od toho čekat. Proto se ptám :nevim:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 11.02.18 19:16

@Lama Lama tim jak je daleko tak stejne pro syna Dobrým tátou nebude si myslím :(

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 11.02.18 19:17

@luliana Doufej že se nic nezmění zda bývalému nehrábne v kouli a nepřestane se třeba s dítkem výdat to může být možné :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama