Čarodějnice ve školce

20.4.17 08:52

čarodějnice ve školce

Ahoj holky, resim dilema, kdy maji nase deti cely pristi tyden ve skolce v duchu carodejnic. Rodice (nechapu, proc ne spolecne ve skolce) jim maji vyrobit carodejnicke masky. Jenze co dat dvema klukum, 3 a 5 let? Myslute, ze na carodejnice muzou jit i treba za kostlivce a certa? Chapu, ze holky pujdou fakt za carodejnici, ale kluci? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18515
20.4.17 08:55

Kostlivec supr nápad, čert asi ne ten nemá nic společného s čarodejnicí, to jedině za inkvizitora :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
20.4.17 08:56

Za čaroděje? ;) Vysokou čepici z papíru, plášť a hůlku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
20.4.17 09:04

Pro kluka mam masku carodeje-usila jsem dlouhy cerny plast, pod to tmavy teplaky a rozstrihane tmave triko, na hlavu ma takovou tu carodejnou spicatou vysokou cepici. Do ruky hulku. Na plast jsem namalovala bilym fixem pavucinu a nalepila pavouky za par korun z hrackarstvi. Hraje si s tim i doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 09:07

@ka2ka inkvizitora? Jak si to predstavujes? To me docela laka, ale netusim, jak by to melo vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9218
20.4.17 09:21

Duch, netopýr, čaroděj, pavouk, krysa, sova, Harry Potter…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
20.4.17 09:22

@barbarossa netuším jen mě to napadlo ve spojitosti s čarodejnicemi :nevim: ale oni by to asi stejně takhle malý děti nepochopili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 09:24
@AnastazieB píše:
Duch, netopýr, čaroděj, pavouk, krysa, sova, Harry Potter…

Je, diky, ten duch me ani nenapadl, to vyrobim lehce z prosteradla. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4971
20.4.17 09:58
@ka2ka píše:
Kostlivec supr nápad, čert asi ne ten nemá nic společného s čarodejnicí, to jedině za inkvizitora :think:

Tak to je naprosto skvělý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Klidně bych ho převlíkla za Bobliga z Edelstadtu:
http://www.postavy.cz/…dtu-foto.jpg

A vysvětlila bych mu, co to byla inkvizice, pětileté dítě to ve zjednodušené podobě pochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
20.4.17 10:05

Obvykle byvaji kluci za carodeje (klobouk do špičky, plášť, hůlka) holky za carodejnice. Kostlivci apod mi prijdou spis na haloweena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29067
20.4.17 10:12

My jsme vystříhali a pomalovali staré prostěradlo, na styl ducha. Pětistovku za nový kostým fakt nedám :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41187
20.4.17 10:14

Kluk chodí za čaroděje - vysoká špičatá čepice, hůlka a pak jsem mu na černé triko našila gumové hady a pavouky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48238
20.4.17 10:24

Aj moje deti pujdou za carodeje, maji koupeny kostym.
Ale jeden rok jsem se delala s kostymem, cerny krepak, nastrihat a vzala jsem pytel od brambor ten dirkovany, nastrihla, pretahla, jak triko na ten krepak a k tomu jen klobouk, smetak, krysu povesit a tvare pomalovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
20.4.17 10:47

https://www.mimibazar.cz/…odej-2-8-let tohle je za super cenu a bez práce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
20.4.17 11:07

Syn chodí jako čaroděj. Má dlouhý klobouk do špičky a plášť (rozstřihla jsem manželovo staré tmavé triko :lol: ) A barvama na obličej vytvořím nějaký ten knír nebo tak něco..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama