Časté mrkání u osmiletého

Anonymní
3.3.20 21:33

Časté mrkání u osmiletého

Ahoj, holky jdu s prosbou o radu. Syn má osm let a nebývá nemocny. Každopádně od včerejšího dne co přišel ze školy měl teplotu která mu rostla ke 39stupnum. Dostal večer půl paralenu a bylo vše ok a ráno bez teplot. Dnes po obědě opět začala teplota stoupat, takže znovu pul paralenu a k večeru to samé. To mě tak neznepokojuje, ale to, ze syn včera začal častěji mrkat! Ptala jsem se ho, proč to děla, ale neví, asi tik? Dnes to samé, snad mrká i víc, vůbec to nechápu, hledala jsem něco po internetu ale žádné spojení s teplotou jsem nenašla. Objednávala jsem syna na oční, bohužel mi na klinice dnes nezvedali tel, tak jsem udělala on-line objednání, nejdříve však termín na konci března. Zítra zkusím zavolat dětské dr. vůbec nevím jestli to má souvislost nebo se něco děje. Nic ho prý nebolí, vidí dobře. Nesetkal se s tím někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7537
3.3.20 21:38

Já mám při horečce takové neurčité a slabé pálení v očích, navíc se při vyšší teplotě oči můžou více vysušovat, takže možná z toho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
3.3.20 21:59

Davala bych mu horcik.Telo ve stresu a nemoci a pri fyz. namaze vylucuje Mg a na tiky detsi doktori predepisuji a doporucuji horcik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2246
4.3.20 12:42

Ahoj, chtěla bych napsat jak to dopadlo, kdyby se s tím někdo další setkal. Doktorka syna prohledala a jako první se zaměřovala na vyrážky po těle. Syn byl čistý. Prohlédla hlavu, oči, uši, krk, uzliny… dělala krev i testy a odešli jsme s tím, ze syn má virozu (to k te teplotě a kašli) a nějaký zánět v očích, takže jsme dostali antibiotické kapky a něco na vyplachnuti očí. Diky za vaše reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama