Časté špinění při kojení rok po porodu

130
28.5.15 11:36

Časté špinění při kojení

Milé maminky, mám takový menší trápení. Jsem téměř rok po porodu a poslední dva měsíce často špiním, vždy je pár dní klid a pak zase špinění. Stále kojím, nepravidelně a málo cca 2-3 za den. U doktora jsem byla cca před těmi dvěma měsíci vše na ultrazvuku bylo ok, jen mi řekl že mám nízkou děložní sliznici a MS se nechystá a pár dní na to jsem poprvé zakrvácela jasnou krví a od té doby to střídavé špinění. Prosím je tu některá maminka co kojí a má stejné problémy? Vůbec nevím co s tím. K lékaři jsem objednaná za 14 dní, tak se bojím aby to nebylo něco vážného. Pobolívá mě občas i podbřišek jak při MS. Antikoncepci žádnou neberu. Budu moc ráda za jakékoliv zkušenosti. Díky a hezký den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.11.16 07:52

Ahoj, taky prosím o radu s podobnou věcí. Kojím 17-měsíční dceru. Před 5 týdny dorazila první ms, která byla hodně slabá a trvala ani ne 2 dny. Pak byl asi týden klid a od té doby nepravidelně špiním. Špinění je slabé, starou krví. Např. 3 dny špiním, pak den nic a pak to začne znova. Na kontrole jsem byla v červnu a všechno bylo v pořádku, tehdy jsem měla i velmi nízkou sliznici. Mám jít kvůli tomu špinení na gyndu nebo je to při kojení normální? Břicho mě občas trochu pobolívá, ale žádná hrůza to není. Máte někdo zkušenost? Případně zakladatelka - jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
130
22.11.16 13:34

Dopadlo to tak ze jsem prestala kojit, doktor me chtel poslat na vycisteni, dohodli jsme se ze pockame po prazdninach byl to cervenec a ja behem tydne prestaka kojit uz me to spineni unavovalo a mala uz moc prso nechtela a vse se behem mesice urovnalo, spineni odeznelo, MS se uplne urovnala na pravidelny cyklus. Takze u me to bylo jednoznacne spatnou hormonalni rovnovahou zpusobenou kojenim, uz jsem nekojila plne obcas pres den a jen vecer a tim padem v tom melo telo bordel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.16 06:59

@Jitka86 Tak snad to u mě bude podobné, díky za reakci :) Já teda kojit zas tak brzo nepřestanu, musím pozvolna, protože trpím na záněty při prudším omezení kojení. Snad to nebude nutné…To vyčištění mělo být proč, jestli se můžu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama