Čekání na akutní operaci

Anonymní
13.6.13 06:00

Cekani na akutni operaci

Prijde vam normalni kdyz kamoska prijede do nemocnice sanitou, omdleva a ma krece do bricha ji udelaji ultrazvuk. Zjisti, ze v brise je volna tekutina a daji ji spat na pokoj.
Druhy den rikala stale omdlevala a az ji nekdy v 11 hodin prohledl gynekolog vse slo rychleji a v pul 2 sla na sal.
A divili se, ze tam mela ty krve tolik.
Je to normalni postup? Rikala jsem ji at se zepta v nemocnici ale to nechtela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
13.6.13 06:51

Normální to asi nebude :think: co já tak vím, tak berou co nejdřív na sál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.13 08:19

Podle mě je to úplně běžné moje zkušenost z května
v 6,00 měl syn spadl hned jsme jeli na chíru, na té pohotovostní mi řekli že mám jí na polikliniku, oni prý mají rozbitý rentgen, na poliklinice jsem zaklepala na sestřičku ta mi řekla že si má sednout do čekárny, vzala další 4 pacienty pak nás, potom čekání na rentgenu, protože jsem přišly hned na začátku ord. doby a ještě tam nebvyl doktor který mohl rtg popsat, potom opět čekání na chíře kde nám dali papír na příjem, na příjmu jsme si sedly na půl hodinky než skončila vizita abysme byli v 9,30 po třech a půl hodinách od úrazu přijati do nemocnice, kde si na nás neurolog udělal čas až odpoledne ve tři, a najednou muselo být vše honem, neuroložka zjistila že syn má otok na mozku a konečně se někdo začal hýbat. Už kolem oběda jsem upozorňovala sestřičky že má problém s nožičkou, ale dr. neměl čas. Neuroložka mě potom uklidňovala že to nebude žádné velké krvácení ani nic podobného co by si žádalo třeba akutní operaci, zaplaťpánbůh protože kdyby měl do toho mozku krvácet tak vzhledem k aktivitě lékařů a sester na odděleních které jsme ten den navštívily to vůbec nemuselo dopadnout dobře. Jen dodám že synovi je půl roku

• Citovat
  • Nahlásit
64469
13.6.13 08:35
@Anonymní píše:
v 6,00 měl syn spadl hned jsme jeli na chíru, na té pohotovostní mi řekli že mám jí na polikliniku, oni prý mají rozbitý rentgen, na poliklinice jsem zaklepala na sestřičku ta mi řekla že si má sednout do čekárny, vzala další 4 pacienty pak nás, potom čekání na rentgenu, protože jsem přišly hned na začátku ord. doby a ještě tam nebvyl doktor který mohl rtg popsat, potom opět čekání na chíře kde nám dali papír na příjem, na příjmu jsme si sedly na půl hodinky než skončila vizita abysme byli v 9,30 po třech a půl hodinách od úrazu přijati do nemocnice, kde si na nás neurolog udělal čas až odpoledne ve tři, a najednou muselo být vše honem, neuroložka zjistila že syn má otok na mozku a konečně se někdo začal hýbat. Už kolem oběda jsem upozorňovala sestřičky že má problém s nožičkou, ale dr. neměl čas. Neuroložka mě potom uklidňovala že to nebude žádné velké krvácení ani nic podobného co by si žádalo třeba akutní operaci, zaplaťpánbůh protože kdyby měl do toho mozku krvácet tak vzhledem k aktivitě lékařů a sester na odděleních které jsme ten den navštívily to vůbec nemuselo dopadnout dobře. Jen dodám že synovi je půl roku

to jsou kreténi, to snad ani není možné.. tu u nás mám zkušenost, že děti berou přednostně, kor s úrazem hlavy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
13.6.13 08:44
@Anonymní píše:
v 6,00 měl syn spadl hned jsme jeli na chíru, na té pohotovostní mi řekli že mám jí na polikliniku, oni prý mají rozbitý rentgen, na poliklinice jsem zaklepala na sestřičku ta mi řekla že si má sednout do čekárny, vzala další 4 pacienty pak nás, potom čekání na rentgenu, protože jsem přišly hned na začátku ord. doby a ještě tam nebvyl doktor který mohl rtg popsat, potom opět čekání na chíře kde nám dali papír na příjem, na příjmu jsme si sedly na půl hodinky než skončila vizita abysme byli v 9,30 po třech a půl hodinách od úrazu přijati do nemocnice, kde si na nás neurolog udělal čas až odpoledne ve tři, a najednou muselo být vše honem, neuroložka zjistila že syn má otok na mozku a konečně se někdo začal hýbat. Už kolem oběda jsem upozorňovala sestřičky že má problém s nožičkou, ale dr. neměl čas. Neuroložka mě potom uklidňovala že to nebude žádné velké krvácení ani nic podobného co by si žádalo třeba akutní operaci, zaplaťpánbůh protože kdyby měl do toho mozku krvácet tak vzhledem k aktivitě lékařů a sester na odděleních které jsme ten den navštívily to vůbec nemuselo dopadnout dobře. Jen dodám že synovi je půl roku

No tak to je fakt masakr u nás se s tak malým dítětem nečeká, zvláště po úrazu hlavy, to jde přednostně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.13 08:51

@martina.se @zikado no on byl problém v tom že jsme tam prostě přijeli ve špatnou dobu, pohotovost už končila a ambulance ještě pořádně nezačali ordinovat, taky mi neuroložka řekla že je lepší volat záchranku, pak se na nic nečeká a dítko je ošetřeno hned a přednostně. Na péči potom v nemocnici si nemůžu stěžovat ale ta doba než jsme se tam dostali, hrůza.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat