Ach ty nemocnice

Anonymní
12.6.13 09:34

Ach ty nemocnice..

Čekám na operaci, v 8h mě měli vzít na sál a stále nic. Nemůžu už bolestí vydržet :-( A pořád nikdo nikde, ani vizita nebyla. Mám pocit, že to snad nevydržím. Chápu, že toho mají hodně, ale jka má člověk tu bolest vydržet :-(
Omlouvám se za anonym, ale v práci nevím, s čím tu ležím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
12.6.13 09:37

:( :( :(
Tak zkrátka zazvoň na sestru, že máš bolesti a otravuj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
12.6.13 09:40
@Gladys píše: :( :( :(
Tak zkrátka zazvoň na sestru, že máš bolesti a otravuj…

Přesně! Otravovat, otravovat, otravovat. Od toho tam jsou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
12.6.13 09:42

Třeba zrovna někomu zachraňují život, toto je většinou důvod čekání, to vás nikoho nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
12.6.13 09:44

Tak se ozvi, lidi nadavaji, ze nikdo nic nedela a sami nepipnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10049
12.6.13 09:44

Je to pitomý, ale hold plán operací nikdy přesně nesedí, vždycky do toho vlezou akutní případy, nebo komplikace u lidí před Tebou…oni na Tebe rozhodně nezapoměli a kdyby to šlo už na sále jsi…
Zkus zazvonit na sestřičku, říct že máš bolesti a poptat se co a jak…drž se :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišanila
12.6.13 09:46
@eva76 píše:
Třeba zrovna někomu zachraňují život, toto je většinou důvod čekání, to vás nikoho nenapadlo?

A třeba zrovna nezachraňujou, v nemocnicích se čekává i z jiných důvodů.
Já bych zavonila, řekla, že mám bolesti a kdy půjdu na řadu. Jestli později, tak jestli mi můžou dát něco na bolest. A sestra by jím měla vysvětlit důvod zdržení…

• Citovat
  • Nahlásit
3112
12.6.13 09:49

@Mišanila Přesně tak, sestra by měla pacienta informovat, zvlášť, když má takové bolesti. Zakladatelko, zazvoň si na sestřičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
12.6.13 09:49
@Mišanila píše:
A třeba zrovna nezachraňujou, v nemocnicích se čekává i z jiných důvodů.
Já bych zavonila, řekla, že mám bolesti a kdy půjdu na řadu. Jestli později, tak jestli mi můžou dát něco na bolest. A sestra by jím měla vysvětlit důvod zdržení…

a to si jako myslíš, že lékaři sedí a mlátí se nad Vámi smíchy??? Před operací třeba NESMÍ nic podávat. To je prostě život. Ti lékaři se věnují DŮLEŽITĚJŠÍM případům a pokud nejde o život, musíš to vydržet. Když dostaneš porodní bolesti tak ti taky nikdo okamžitě neudělá císaře jen proto, že tě to bolí :roll: RZ má prostě přednost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
12.6.13 09:50

Ke zdržení operace je určitě nějaký důvod. Ale kvůli nesnesitelné bolesti je určitě dobré se ozvat u sestřičky, když pacientku třeba pravidelně nikdo nekontroluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
12.6.13 09:51

Tak ono je to těžké, na operaci se nečeká proto, že by si doktor dával někde kafíčko a cigárko. Většinou přijde něco akutního nebo se zkomplikuje jiná plánovaná operace.
Zakladatelko vydrž, kdyžtak se zeptej sestry, jak dlouho ještě budeš čekat a jestli ti může něco dát (o čemž sice pochybuju, ale za zeptání nic nedáš)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
12.6.13 09:53

No, nepřála bych vám zažít britské zdravotnictví, kde jedna známá přišla do nemocnice s porodními bolestmi a odtamtud ji poslali domů, že rodit bude až zítra, o samotným zákroku nechtějte ani slyšet a važte si toho co tu máte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6832
12.6.13 09:54

Nevím s čím tam jsi, ale snaž se chápat, že doktoři to nedělají schválně.
Kamarádka byla na plánovaný císař objednaná na 8 ráno a pak ji vzali až o půl 10, protože se objevily 2 s akutním císařem a rizikem.
Můžeš zazvonit na sestru, že máš bolestli, ať ti píchne něco ať to tolik nebolí, než na tebe přijde řada.
Přeju ať to máš brzo úspěšně za sebou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišanila
12.6.13 09:55
@eva76 píše:
a to si jako myslíš, že lékaři sedí a mlátí se nad Vámi smíchy??? Před operací třeba NESMÍ nic podávat. To je prostě život. Ti lékaři se věnují DŮLEŽITĚJŠÍM případům a pokud nejde o život, musíš to vydržet. Když dostaneš porodní bolesti tak ti taky nikdo okamžitě neudělá císaře jen proto, že tě to bolí :roll: RZ má prostě přednost

8o Proč hned tak podrážděně, uklidni se. O mlácení se smíchy jsem nic nepsala, o porodu taky ne.

Pokud má člověk bolesti, může se snad sestry zeptat, jestli na to může nebo nemůže něco dostat a jestli už půjde na řadu. To je o normální lidské komunikaci, ne o otravování personálu, od toh tam jsou.
Ani ty nevíš, jestli se právě věnují něčemu důležitějšímu a nejspíš tam bude i další sestra, která právě nikomu nezachraňuje život.

• Citovat
  • Nahlásit
Krakatice88
12.6.13 09:57

Jednoduchá rada - zazvoň na sestru, že máš bolesti a třeba by ti mohla po dohodě s lékařem něco dát do kanyly nebo píchnout. A pokud si myslíš, že ti to snad dělají schválně, tak se mýlíš. Určitě mají něco akutního, nebo se jim prostě předešlá operace z vážných důvodů protáhla. O tom by mohlo svědčit i to, že nebyla vizita - třeba ji nemá kdo udělat ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat