Celodenní výlet s dítětem

23.5.17 13:58

Celodenní výlet s dítětem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak řešíte jídlo během celodenního výletu s dětmi? Chtěla bych s ročním synem na dovolenou na pár celodenních výletů, loni jsme to zvládli, protože jsem kojila, ale teď mlíčko už nepije a mě nenapadá jak mu dávat k obědu něco teplého. Zatím jí jen jídla domácí bez soli a koření, tudíž jídlo v restauraci nepřichází v úvahu. Snídali a večeřeli bychom doma, takže to je vyřešené, ale co k tomu obědu? Svačiny se také nějak vyřeší. Nemá někdo nějaký tip nebo nápad jak vyřešit celodenní výlety? :) Moc vám všem děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.5.17 14:00

Dostává presnidavky ;) občas se to nezblazni. Pokud trvas na masozelenine, tak dnes uz ji v každé restauraci ohřeji na požádáni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26175
23.5.17 14:01

Hami malý gurmán.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70064
23.5.17 14:01

@Andrejkaa88 Řešila bych to, ta se houby stane, když bude mít studený oběd nebo pokud vy budete jíst v restauraci, tak vzít s sebou skleničku a tam požádat o ohřátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 14:03

@Andrejkaa88 i v restauraci umi udelat jidlo pro dite. Ale sklenicky s prikrmy, nebo uvarit doma a nechat ohrat. Jezdime hodne a nikdy jsem.moc neresila, varene brambory maji vsude a zeleninu na pare taky. Maso mit snad porad nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
23.5.17 14:08

Teplé být přece nemusí:-) klidně bych to vynechala a vynechávám, když jdem na výlet, beru jídla s sebou dost. Na nejbližší dobu věci rychleji spotřebovatelné typu jogurt, tvaroh, rohlík s něčím, na dobu pozdější třeba bábovku, ovoce, zelenina, nějaké zobání. Přežijeme v pohodě. Teplé jídlo není nutnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
23.5.17 14:15

Nosila jsem jídlo v termosce, většinou nějakou hustou polévku nebo řídký maso-zeleninový příkrm. Mám 300ml šroubovací s širokým uzávěrem přímo pro tyto účely). Později jsem zjistila, že i studené mi to snědí, takže třeba takové ty talířky od Hami bez problému. No a po roce věku už většinou spíš nějaká restaurace a vhodný výběr jídla (polévka a druhé třeba brambory či rýže z mého jídla). Pro jednou se nic nestane ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42715
23.5.17 14:18

@Andrejkaa88 skleničku s příkrmem ohřejí v každé restauraci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
23.5.17 14:23

Bud ohrat sklenicku nebo jsem v rest. Objednala solo varene brambory, kasi a sobe jidlo s dus. Masem, rybou a kousek mu dala.

Bych to zas tak nedramatizovala. Ono se to na par dni nepo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
23.5.17 14:30

Pokud budete obědvat někde v restauraci, tak není problém, aby Ti tam ohřáli skleničku. Ještě mě nikdy nikde neodmítli. Kolikrát to dokonce donesli i přímo naservírované v misce. No a když se restauračka konat nebude, tak zkrátka teplý oběd nebude, ne? Prd se stane. Mně třeba děcka masozeleninu snědli i neteplou, takže přes léto jsem to na výletech dávala rovnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
23.5.17 14:34

Příkrm ti dnes už ohřejí všude - v hotelu, restauraci, v Zoo, na benzině, v obchodě ( vlastní zkušenost v Rossmannu :lol: ) příp. bych se nebála poprosit někoho třeba v chatové osadě a nebo udělat něco co nevadí studené - nákyp s ovocem např. :) Dost možná i prcek ocení neohřívané jídlo pokud bude teplo ;) Nebo jako už radily holky vejš, s sebou horkou vodu v termosce a v tom ohřát skleničku a předloni jsme prostě skleničku postavily na motor auta, venku asi 50 stupňů ve stínu, za chvilku bylo ohřáto :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
23.5.17 14:36

Jo a ještě mi teď došlo - existují termomisky na příkrmy ;)

https://www.zbozi.cz/…-v-1-zelena/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 14:40

@Andrejkaa88 Skleničku a v restauraci, kde budete jíst, nechat ohřát? Spousta lidí to tak dělá a není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
23.5.17 14:42

V Tescu jsem viděla už i masozeleninové příkrmy v těch „vycucávacích pytlících“ stejně jako ovocné. Na výlety mi to přijde perfektní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1618
23.5.17 14:47

Buď skleničku, nebo normální jídlo. V roce už může dítě kde co. Já si dávala v restauraci třeba rýži nebo těstoviny a dítěti dala od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama