Celulitida a antikoncepce

38
10.6.20 09:21

Celulitida a antikoncepce

Ahoj holky. Už jsem vážně zoufalá. Mám strašnou celulitidu, jak na zadku, tak i na stehnech a už jsem opravdu vyzkoušela všechno. Lymfodrenáže, vselijaky mastičky a cvičení a pořád se mě drží. Proto teď přemýšlím o tom, že bych vysadila antikoncepci. Pomohlo to někomu? A jakou variantu ochrany jste pak zvolily? Moc děkuji předem za vaše odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17099
10.6.20 09:27

A nebylo by lepší spis pozadat dr o neco na odvodneni? Masticky jsou k nicemu, pijes hodně? Taky k tomu prostě muzes mit sklony a nezbavíš se toho nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
10.6.20 09:42

@Kriss Tina Pijí docela dost a prášky na odvodnění už jsem taky zkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 09:47

Tak jestli jsi to předtím neměla (a jinak si životní styl neměnila), tak to tím asi být může. Já HA nikdy nepoužívala (ale celulitidu čas od času mám, takže kondom, a bez nehod (ale je fakt, že pokud má někdo třeba problém se sliznicemi, trpí suchostí apod., tak to praská - to má třeba kámoška, tak k tomu používá ještě spermicidní gely nebo tak něco). :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
240
10.6.20 09:54

Je dost možné, že to může být antikoncepcí. Mně se udělala šílená celulitida po vysazení HA a také s ní stále bojuji. Už to není sice tak hrozné ale furt to není ono. Záleží také na tom, jestli je to způsobené vodou nebo tukem. Pokud je to tak hrozné, navštívila bych doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
10.6.20 10:00

Celulitida je daná z velké míry geneticky. Úplně se jí zbavit v některých případech nedá, ale nejlepší lék je zhubnout tuk a nabrat svaly + obecně zdravý životní styl - vyvážená strava, dostatek tekutin, žádné kouření, alkohol atd. Pokud máš na zadku a stehnech vrstvu tuku a máš k tomu sklony, prostě jí mít budeš… Antikoncepce na to za mě má minimální vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
10.6.20 10:01

@meduzka23 Vám se objevila po vysazení antikoncepce???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
10.6.20 10:10

@Lenca13 Jj a k tomu i skoro 20 kilo nahoře během 3 měsíců. A dalších x problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 10:13

Ja byla jak proutek. Celulitida nula. Pak jsem zacala brat HA a za tri mesice jsem mela pneumatiku na brise a celulitidu. Brala jsem nekolik let. Po vysazení se to trochu zlepšilo, ale celulitida uz nikdy nezmizela. Pneumatika ano. HA je svinstvo na cévy a celkově podíl tukova/svalová hmota. Vrcholoví sportovci vědí a mají HA zakázanou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.6.20 10:15

Podotýkám, že mám 52kg a 170cm. Mám hezkou postavu, sportuji. Presto tam ta celulitida je a ne málo. Stydím se v plavkách.

• Nahlásit
  • Citovat
94
10.6.20 10:17

Ta celulitida je věčný boj.. Vysadila jsem HA na konci března a zdá se mi, že je to lepší - hlavně ze zadní strany na rukou, jak jsou tricepsové svaly. 4× týdně cvičím, tak je to možná i tím..

Obecně nejvíc pomáhá mazat se po každé sprše, důsledně - celá stehna a zadek a pít hodně čisté vody.

Celulitida je hrozná sviňe, vždycky, když si zkouším oblečení v kabinkách, které mají špatně nasvícené, tak si ze sebe málem ublinknu :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
10.6.20 10:22

@Sardelka Souhlasím s vámi i anonymem :palec: Já používám k těm krémům ještě masážní rukavici a takovou baňku. A dělám si domácí peeling z mleté kávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama