Otěhotnění přes hormonální antikoncepci

Anonymní
9.6.20 15:56

Otěhotnění přes HAK

Dobrý den, je mi 16 a beru hormonální antikoncepci.. často si čtu, že holky/ ženy otěhotněly i přes to, že ji braly tak jak měly. Je to protože se do nich jejich partner udělal? Jak se to může stát.. já teď s nikým nejsem, ale zajímalo by mě to, jak je to možné a vím, že ani HA 100% není, ale myslím si, že pokud se ten kluk do ní neudělá, není šance otěhotnět. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

94
9.6.20 15:59

Hormonální antikoncepce je tak spolehlivá jako její uživatelka.

Jsou odychylky (antibiotika, průjem, zvracení…), které mohou účinky ovlivnit. Stává se to výjimečně a spíš proto, že to slečna nebrala důkladně. Ejakulace partnera bych se, pokud jste sví jediní sexuální partneři a nejste promiskuitní, nebála :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
9.6.20 16:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 16 a beru hormonální antikoncepci.. často si čtu, že holky/ ženy otěhotněly i přes to, že ji braly tak jak měly. Je to protože se do nich jejich partner udělal? Jak se to může stát.. já teď s nikým nejsem, ale zajímalo by mě to, jak je to možné a vím, že ani HA 100% není, ale myslím si, že pokud se ten kluk do ní neudělá, není šance otěhotnět. Děkuji za odpovědi

Ha není 100 pro ochrana.. Existuje mizivé procento selhání, vesměs selzou uživatelky při užívání.. Nebo je to podvod na chlapa.. Mě osobně asi selhání při brání jiných piluli? Nwm,.. Hodně let jsme noc nepoužívali a po nasazení ha se povedlo po cca 6 mesicich :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
9.6.20 16:14

Já HA užívala 8 let a neotěhotněla jsem přes ni.. Spíše se jedná o případy, kdy např. zapomeneš nebo užíváš antibiotika. Přítel ejakujoval v 99% souloží do mě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
9.6.20 16:41
@Anonymní píše:

Pravděpodobnost že otěhotníš, když jí budeš brát, tak jak máš, je hoooodně malinká. Koukni do příbalového letáku co dělat, v případě průjmu, zvracení, zapomenutí atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12294
9.6.20 17:30

To spíš budou holky co to zobou jak lentilky. Já ji brala 8let a těhotná jsem nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
10.6.20 23:39

No holky já vám nevím, ale já sem přes ha otěhotněla :lol: prášky sem brala poctivě, antibiotika, prujem, zvracení taky nic :lol: stát se to může, ale já sem třeba cítila, že mi antikoncepce nesedí, takže myslím, že to je taky důležitý faktor :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama