Český ráj

35
21.3.07 21:09

Český ráj

Ahoj maminy, nenajde se tu nějaká, která byla s prckem na dovolené v Českém ráji? Jedeme v červnu bratranci na svatbu na zámek Hrubá Skála a rádi bychom se s v tu dobu 11ti měsíční dcerou někde v okolí pár dní zdrželi. Ubytování v Českém ráji je samozřejmě jako všude spousta, ale ráda bych na místo, na které budou dobré reference, do hotýlku nebo penzionu, kde mají děti rádi a neberou je jako rušivý element :wink: Předem díky za jakýkoli tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
21.3.07 22:01

Ahoj,
my byli na Hrubé Skále před 6-ti lety, bez dětí, ale kolem nás mnoho rodin s dětmi. Sousedé na patře tvrdili, že tam jezdí na rodinné dovolené už nějaký ten pátek, byli spokojení přímo tam na zámku, ale já osobně to na nějaké vyžití s dětmi nevidím. Takže neporadím, snad někdo pomůže a dá tip v blízkosti zámku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
22.3.07 13:53

tak ja sjem byla cca pred 2 roky v penzionu Křineč a suoer-maj teda blby net stranky ale zkus se mrknout-zadej si do vyhledavace na Seznamu krinec a je to 5.odkaz-kdyztak si tam zavolej a uvids jak se dohodnete-je to kousek od Kosti hned 50 metru vedle je komarovsky rybnik,pani delala uzasne snidane az kdyz jsme se probudili a rekli jsme co chceme snidat-byly i domaci ovocne kolace -mnam-u penzionu je bazen super se jezdi na kolech-sice jsem tam byla jeste bezdetna ale pokoj co jsme meli my tak mel samozrejme koupelnu s WC ale za tim byl jeste jeden pokoj s valendou a detskou postylkoou-takze rodice muzou mit soukromi i na dovce :wink: jen vecere nebyly ale kousek odtamtud je chatkova oblast kde je jidelna-docela dobry hotovky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
22.3.07 15:24

Díky za tip, Gábi. Už jsem koukala na stránky, na fotkách vypadá penzion úžasně, hned jim jdu napsat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama