Češky v Hampshire

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.01.18 07:45
Češky v Hampshire

Ahoj maminky, najdu tu některé Češky v anglickém kraji Hampshire? Ráda bych našla nějaké kamarádky. Mám 15m dcerku.

Reakce:

warita
Echt Kelišová 7798 příspěvků 25.01.18 08:36

A mistni kamaradky?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 3 inzeráty 25.01.18 09:35
@Kejmina90 píše:
Ahoj maminky, najdu tu některé Češky v anglickém kraji Hampshire? Ráda bych našla nějaké kamarádky. Mám 15m dcerku.

Jeee před 12 lety jsem tam byla :lol: mám na to super vzpomínky, je tam krásně.

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.01.18 18:01

Prave jsem se prestehovala, tudiz tu nezname nikoho krome rodiny manzela.

warita
Echt Kelišová 7798 příspěvků 25.01.18 18:35
@Kejmina90 píše:
Prave jsem se prestehovala, tudiz tu nezname nikoho krome rodiny manzela.

A manzel je Anglican? Ja myslim, ze nic cloveka neponori do mistni kultury jako si najit pratele z te zeme. Ja bych se tomu nebranila. Naucis se rec apochopis kulturu, to se docela sikne.

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.01.18 19:34

@warita ano, manzel je Anglican a ja umim anglicky bez problemu, ostatne, mam ji vystudovanou na VS. Nepisu, ze se branim seznamit se s mistnimi, jen bych rada nasla i nejakou krajanku. To snad neni zas tolik nepochopitelne. :)Kulturu chapu velice dobre, s manzelem jsme 8 let a drive jsme tam stridave zili, az nyni jsme tam koupili nemovitost a tedy bych se chtela seznamit s zenou mne podobnou, treba i osudem. :)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 25.01.18 19:52

@warita nezlob se, ale tyhle nevyžádané rady… na to se přece zakladatelka neptala a netřeba z ní hned dělat asociála, co se nechce naučit anglicky.

Zakladatelko, škoda, že bydlíš daleko, hned bych jela na výlet:D jsem z Londýna. kdybys hledala dopisovatele, napiš sz :D Hampshire je krásný

warita
Echt Kelišová 7798 příspěvků 25.01.18 21:45
@Lalelale píše:
@warita nezlob se, ale tyhle nevyžádané rady… na to se přece zakladatelka neptala a netřeba z ní hned dělat asociála, co se nechce naučit anglicky.Zakla­datelko, škoda, že bydlíš daleko, hned bych jela na výlet:D jsem z Londýna. kdybys hledala dopisovatele, napiš sz :D Hampshire je krásný

a tyhle nevyzadane psychoanalyzy ty jo… mela jsem navrh, vcelku k veci. Zakladatelka mi to vysvetlila. Co budes TY prispivat k veci? Zijes v Anglii a chces byt dobrovolnik na pratelstvi?

MalaEl
Nováček 1 příspěvek 23.07.18 11:16

Ahoj, já ziju na hranici Surrey/Hampshire. Kde přesně jsi ty??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >