Češky v Hampshire

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.01.18 07:45
Češky v Hampshire

Ahoj maminky, najdu tu některé Češky v anglickém kraji Hampshire? Ráda bych našla nějaké kamarádky. Mám 15m dcerku.

Reklama

Reakce:

warita
Kelišová 7147 příspěvků 25.01.18 08:36

A mistni kamaradky?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 25.01.18 09:35
@Kejmina90 píše:
Ahoj maminky, najdu tu některé Češky v anglickém kraji Hampshire? Ráda bych našla nějaké kamarádky. Mám 15m dcerku.

Jeee před 12 lety jsem tam byla :lol: mám na to super vzpomínky, je tam krásně.

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.01.18 18:01

Prave jsem se prestehovala, tudiz tu nezname nikoho krome rodiny manzela.

warita
Kelišová 7147 příspěvků 25.01.18 18:35
@Kejmina90 píše:
Prave jsem se prestehovala, tudiz tu nezname nikoho krome rodiny manzela.

A manzel je Anglican? Ja myslim, ze nic cloveka neponori do mistni kultury jako si najit pratele z te zeme. Ja bych se tomu nebranila. Naucis se rec apochopis kulturu, to se docela sikne.

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.01.18 19:34

@warita ano, manzel je Anglican a ja umim anglicky bez problemu, ostatne, mam ji vystudovanou na VS. Nepisu, ze se branim seznamit se s mistnimi, jen bych rada nasla i nejakou krajanku. To snad neni zas tolik nepochopitelne. :)Kulturu chapu velice dobre, s manzelem jsme 8 let a drive jsme tam stridave zili, az nyni jsme tam koupili nemovitost a tedy bych se chtela seznamit s zenou mne podobnou, treba i osudem. :)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 25.01.18 19:52

@warita nezlob se, ale tyhle nevyžádané rady… na to se přece zakladatelka neptala a netřeba z ní hned dělat asociála, co se nechce naučit anglicky.

Zakladatelko, škoda, že bydlíš daleko, hned bych jela na výlet:D jsem z Londýna. kdybys hledala dopisovatele, napiš sz :D Hampshire je krásný

warita
Kelišová 7147 příspěvků 25.01.18 21:45
@Lalelale píše:
@warita nezlob se, ale tyhle nevyžádané rady… na to se přece zakladatelka neptala a netřeba z ní hned dělat asociála, co se nechce naučit anglicky.Zakla­datelko, škoda, že bydlíš daleko, hned bych jela na výlet:D jsem z Londýna. kdybys hledala dopisovatele, napiš sz :D Hampshire je krásný

a tyhle nevyzadane psychoanalyzy ty jo… mela jsem navrh, vcelku k veci. Zakladatelka mi to vysvetlila. Co budes TY prispivat k veci? Zijes v Anglii a chces byt dobrovolnik na pratelstvi?

MalaEl
Nováček 1 příspěvek 23.07.18 11:16

Ahoj, já ziju na hranici Surrey/Hampshire. Kde přesně jsi ty??

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama