Česnek v kapslích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aduš8
Závislačka 3424 příspěvků 16.07.18 21:30
Česnek v kapslích

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s česnekovými kapslemi z lékárny. Opravdu nezanechávají žádný zápach? Ráda bydu i za jiná doporučení na podporu imunity.

Reakce:
stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 16.07.18 21:50

Měla jsem česnekové tablety od DrMax, zápach teda nebyl z úst, ale po několika dnech přes kůži :( Co se u nás v rodině zatím nejvíc osvědčilo na imunitu je pravidelné dlouhodobé užívání kvalitních probiotik.

Kralovnalovu
Povídálka 15 příspěvků 20.10.18 09:00

Ano, nám to šlo po pár dnech také z kůže, ale možná je to podle výrobce. Jak od koho. Na imunitu jsme užívali tekutý probiotika Hylak.

růžový achát
Kelišová 6195 příspěvků 20.10.18 09:10

Na imunitu beru probiotika, céčko a vitamin D- v době moštů moštuji, při jakémkoliv náznaku virózy užívám Dubovky dubove kapky ve spreji od Dědka Kořenáře… a od pondělí se začnu otužovat ráno :P ,,, ale bojim se :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >