Cestovní ohřívač lahviček

19.6.20 09:59

Cestovní ohřívač lahviček

Zdravim, přemýšlím o koupi ohřívače na cesty, ale vůbec nevim, který vybrat :nevim: Nemá někdo zkušenost a poradil by, jakou značku koupit? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3212
19.6.20 10:22

@Mickymousei je to super věc, koupila jsem ho a celkem jsem ho 0× použila :lol: :mrgreen: Fakt ho využiješ? Já s sebou vozila v termosce ohřátou vodu, protože se mi nechtělo čekat půl hodiny, než to ta cestovní ohřívačka ohřeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
19.6.20 10:39

@Mickymousei mám úplně stejnou zkušenost jako @Jitul.kaaa9, taky jsem ji koupila a nevyužila ani jednou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2482
19.6.20 10:48

@Mickymousei Já používala tuto cestovní termosku a super věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
19.6.20 10:50

Pouzila jsem jednou - doma, kdyz jsme ohrivacku zkouseli :rofl:. Mam termosku + malou lahev se studenou na redeni + teplomer Tescoma. Kdyz jsme v restauraci, poprosim o ohrati v mikrovlnce. Pokud jde o sklenickovy obed - v nouzi jsem dala i studene a dcera to sbastila bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
19.6.20 11:54
@dana.dv píše:
Pouzila jsem jednou - doma, kdyz jsme ohrivacku zkouseli :rofl:. Mam termosku + malou lahev se studenou na redeni + teplomer Tescoma. Kdyz jsme v restauraci, poprosim o ohrati v mikrovlnce. Pokud jde o sklenickovy obed - v nouzi jsem dala i studene a dcera to sbastila bez problemu.

Já s sebou vozila masozeleninu i ovocnou a když nebylo kde ohřát, byl ovocný oběd 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.20 12:34

@Jitul.kaaa9 Zatím jenom kojim protože má prcek 1 mesic, ale dáváme fenyklovej čajík na prdy a 5× týdne určitě někam jedeme a nevím jestli nevadí když bude čaj chladný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
19.6.20 12:39
@Mickymousei píše:
@Jitul.kaaa9 Zatím jenom kojim protože má prcek 1 mesic, ale dáváme fenyklovej čajík na prdy a 5× týdne určitě někam jedeme a nevím jestli nevadí když bude čaj chladný :)

Nevadí, já dělala čaj ráno a podávala během dne, nijak jsem ho neohrivala. Nebo jsem dávala pít vodu, taky pokojovou teplotu. A jestli kojíš tak vlastně nevím, na co bys tu ohřívačku využila aspoň hypoteticky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
19.6.20 14:01
@Mickymousei píše:
@Jitul.kaaa9 Zatím jenom kojim protože má prcek 1 mesic, ale dáváme fenyklovej čajík na prdy a 5× týdne určitě někam jedeme a nevím jestli nevadí když bude čaj chladný :)

Tak teď bude léto a chladný čaj vadit nebude.Ty prdiky zase tak dlouho netrvaji, aby byla ohrivacka potreba. Staci dat teplejsi do termosky pripadne ochladit.Mam druhe dite, oba na UM a nemela sem ji ani jednou a to taky dost cestujeme. Ja bych si na ten fenyklovy čaj dala tedy pozor u takhle malého, ale to je jen můj názor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.20 14:26

@Jitul.kaaa9 Dobře tak zkusíme tedy nějak extra neohrivat aby si zvykl :palec: @mission84 máme fenyklový od prvního týdne věku a dáváme kolem 30 ml na den takže by to mělo být oka :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
19.6.20 14:32

Já používala termosku s horkou vodou a láhev se studenou převařenou vodou. Měla jsem i cestovní ohřívačku, ale jsou to ZBYTEČNĚ vyhozené peníze, navíc čekat, až se láhev ohřeje.. Ne nejlepší máš nerez. termosku s teplou vodou. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
19.6.20 15:03

@Mickymousei jo já ten čaj znám a dokonce jsem ho dávala malilinko prvnímu synovi.Kdyz jsem ho ale chtěla koupit pro druhého, našla jsem informace o tom, že obsahuje Estragol a kolik by tak malé dítě ho mělo vypít, a že ty čaje by nemely pít děti mladší 4let.Tak jsem od toho ustoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama