Kde koupím na internetu levně výbavičku?

9
18.6.20 13:48

Kde koupím na internetu levně vybavičku?

Ahoj maminy a budoucí maminy kde se výplatí na internetu nakupovat? v jakém e-sopu nakupovat vybavičku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4402
18.6.20 13:52
@eliska478 píše:
Ahoj maminy a budoucí maminy kde se výplatu na internetu v jakém e-sopu nakupovat vybavička a věci pro miminko levně? :)

Asi úplně nerozumět tvoje řeč, ale jestli netrváš na nových věcech tak se podívej třeba na FB na nějakou skupinku v tvým okolí, dá se sehnat sousta věci za hubičku. Já jsem třeba koupila od známe oblečení do 1 roku za 600 kč meli sme plnej kufr od auta a dokoupila si jen pár věcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14841
18.6.20 13:53

Kupovala jsem v malvikovi, babyline, feedu, latkovkach. Oblečení v Lidlu. Fusak od Emitexu, něco od Esita. Hodně jsem koukala po akcích. A něco mám od kamarádek a známých.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 13:57

Třeba na bazarech, hodně lidí prodává věci třeba po jenom dítěti a jsou jako nové. Kupovala jsem tak asi 3 krabice oblečení do tisícovky a malý to ani všechno neměl na sobě, kolik toho bylo. :) Z druhé ruky se dá sehnat snad všechno, co je potřeba. Co mám nové, tak jsou lahvičky nebo dudlíky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
18.6.20 14:00

Na jednom eshopu nesezenes vsechno a uz vubec ne výhodně. Spousta věcí je lepší brát z bazaru, na tom dost usetris. Co se týče oblečení, ale i treba nějakých hracek, tehotenskeho obleceni, tak je fajn lidlshop. Postýlku sem mela s matrací z eandilka, kocarek od známé ze slovenka, ta ma eshop a dala slevu, jinak by se to moc nevyplatilo. Spousta hraček, lehatka, nějaké obleceni prostě z druhé ruky, ty mini věci jsou použité parkrat a prodavaj se v top stavu za par korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4544
18.6.20 14:15
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3303
18.6.20 14:25

Bazary, vinted, bazos, sbazar, na fb skupinky. Jinak eshopy mi přijdou všechny drahý, jsem ráda že jsem koupila jen pár věcí nových, klepala bych si na hlavu za vyhozeny prachy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.20 13:39

Ja všechno vybírám v eshopu pacipac.. nevím jestli je to levné, mně ty ceny ale přijdou krásný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama