Cévkování a bolest při močení

Anonymní
12.4.21 15:33

Cévkování a bolest při močení

Ahoj holky.. Jsem ve 35tt a dnes ráno jsem byla poprvé na urologii na cévkování.. Bylo to hodně nepříjemné.. Ale nic co by se nedalo vydržet.. Ale od té doby mě to pokaždé když jdu na malou štípe a pálí.. Je to normální? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3810
12.4.21 15:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. Jsem ve 35tt a dnes ráno jsem byla poprvé na urologii na cévkování.. Bylo to hodně nepříjemné.. Ale nic co by se nedalo vydržet.. Ale od té doby mě to pokaždé když jdu na malou štípe a pálí.. Je to normální? :?

Ahoj, možné to je, někdo je na to citlivější. Hodně pij, ať to propláchneš. Já byla cévkovaná už snad milionkrát a nikdy mě nic nepálilo, neštípalo, neřezalo… ale já mám poškozenou funkci močového měchýře, tak jsem asi míň vnímavá na tohle. Ať tě to brzy přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
12.4.21 16:06

Určitě je, já bych si raději znovu dala císaře, než cévkování. Ježí se mi chlupy, jenom si vzpomenu..

Příspěvek upraven 12.04.21 v 16:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
12.4.21 16:06

Ano je to možné.. Po cevkovani to bolí.. Pálí občas řeže přejde to neboj. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
12.4.21 16:09

Já když byla na cévkování bolelo a pálilo mě to celý ten den. Druhý den už ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
12.4.21 16:09

@Misasisi to doufám.. :andel: Fakt je to nepříjemné a ještě k tomu teď když chodím na malou skoro pořád.. :?
Zakladatelka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
12.4.21 16:11

@Majka6802 pracuji v nemocnici a kolikrát sem vyndavala cevku pacientovi a taky si stěžoval na pálení někdo je tam dole hold citlivější ale zkus hodně pít 🙂 😊za dva dny budeš ok.. Jsem těhotná nic mě nepálí ale na malou chodím taky furt 😁 😂vím jak ti je.. Tak držím palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
12.4.21 16:14

@Misasisi super moc děkuji, jsi hodná :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
12.4.21 16:15

@Majka6802 v pohodě za nic 🍀 😊