Ostrá bolest břicha

Anonymní
12.4.21 13:51

Ostrá bolest břicho

Dobrý den, asi jen plaším, ale dnes jsem se vzbudila, a když jsem vstala tak jsem se nemohla narovnat, hrozně mě bolely břišní svaly a když jsem se chtěla narovnat, jakoby byly stáhlé u sebe. Řekla jsem si že to nějak rozhýbu, ale do toho mě začalo bodat v bocích a ta bolest je tak nějak všude. Když chci chodit, tak jdu v křeči a hrbím se. Teď ležím a bolí to, a to nic nedělám. Už jsem si uvařila čaj a teď si břicho nahřívám termoforem. Dřív se mi párkrát stalo, že ty svaly byly stáhlé, ale vždycky to hned přešlo, tak nevím no. Počkám co bude zítra, kdyztak poradte. (ještě jsem si břicho namazala mentolovou mastí na úlevu od bolesti)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69
13.4.21 00:11

A to jsi cvicila? Zkusila bych brát hořčík 3× denně.. uvidíš, zda se to zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.21 01:11

Dobrý den chtela bych se zeptat… Po menstruaci která byla delší než obvykle, my zbylí natekla prsa, nafoukle bříško, plynatost… občas mi je nevolno, motani hlavy, a bolesti v podbřišku které sou různé intenzity bolesti a je to asi neco přes týden. A dnes sem si dělal tehotensky test ale je negativní, prosím o radu nechci zbytečně plasit a volat k doktorovi… předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
13.4.21 14:18

@Nikolka272 a kdy jsi měla naposled menstruaci? Resp.po jaké době po menstruaci pociťujes tyhle pocity? Ono se tehu nemusí ukázat hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat