Chápu dobře? Pauza u antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 10:46

Chápu dobře?pauza u antikoncepce

Ahoj chci se zeptal jestli chápu dobře pauzu. Když jsem si vzala poslední prášek třeba v úterý tak nový mám začít brát ve středu? děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39033
23.1.22 10:47
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptal jestli chápu dobře pauzu. Když jsem si vzala poslední prášek třeba v úterý tak nový mám začít brát ve středu? děkuji

ano, a předpokládám, že jsi to ty, které jsme to tu už vysvětlovali, protože si jsi to brala různě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 10:49

@vokishka nebrala jsem to různě..jen jsem si nebyla jistá ta antikoncepce mi to posunula ty dny co jsem měla u té staré, tak jsem se sekla a byla zmatená.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 10:50

Pokud máš problém s jejím užíváním, tak si to nech vysvětlit v lékárně.
Mně se taky kolikrát ptají, jestli už jsem ji brala nebo ne a poprvé, když jsem si ji vyzvedla, tak mi to lékárnice normálně všechno vysvětlila.
Nevím, jak můžeš mít problém s tak jednoduchou věcí.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
39033
23.1.22 10:50
@Anonymní píše:
@vokishka nebrala jsem to různě..jen jsem si nebyla jistá ta antikoncepce mi to posunula ty dny co jsem měla u té staré, tak jsem se sekla a byla zmatená.

no ale jasně jsme ti to vysvětlili, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5476
23.1.22 11:08

Tak ono záleží na tom, jakou HA bereš. Některá má pauzu jen 4 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
23.1.22 11:15

Pokud je u antikoncepce napsane, ze mas udelat 7 denni pauzu, tak je to jak pises. Prestanes brat v utery a dalsi tabletku zacnes brat pristi stredu. Pocitat na prstech do 7 snad umis, ne?? A pokud ne, tak asi nejsi na sex ani na antikoncepci jeste zrala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
23.1.22 13:24

Chápeš to dobře, i já to tak mám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 10:01

@Kacenka.k8 já se sekla v tom že když jsem si vzala poslední tabletku v úterý tak se ta sedmi denní pauza počítá od toho úterý..jakože úterý, středa, čtvrtek, pátek sobota, neděle, pondělí, a úterý začít brát..nebo pauza začíná až středu a počítá se..středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle, pondělí, úterý a ve středu nový prášek…teď už fakt nevím jak to je jestli pauza začíná od úterý nebo středy.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1
24.1.22 20:26

Ahoj Holky
Mám prosbu jsem úplně blbá a měsíc jsem musela vynechat antikoncepci a minulý tyden v úterý jsem si ji vzala tak jako když bych pokračovala v normálním užívání tím pádem den kdy jsem vysadila jsem si ji zase vzala 🤦‍♀️ A zapomněla jsem že musím čekat na menstruaci a při ní začít brát..
Má někdo zkušenost? Na jaké procenta jsem chráněná? A jaká pravděpodobnost je otěhotnění
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat