Chci dítě, ale nejsem zdravá

854
30.6.15 12:24

Chci dítě, ale nejsem zdravá

Ahoj, chtěla bych miminko, jenže se obávám kvůli mému zdravotnímu stavu. Mám velkou skoliozu, špatnou štítnou žlázu, streptokoka v pochvě a v moči e coli. Nemůžu se toho zbavit. Bojím se brát antibiotika i v těhotenství. Brali jste antibiotika v těhotenství? Je vůbec vhodné mít dítě, když můj zdravotní stav neni dobrý? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3999
30.6.15 12:28

@misa.859 vše krom skoliozy by se mělo asi vyléčit ne? To asi není ani vhodne pro partnera, nebo to může prenášet… řesite to nejak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
30.6.15 12:29

@misa.859 To nevím… :think: a co si o tom promluvit s gyndou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
30.6.15 12:30

@Efsheny Partner se tímto nakazit ode mě nemůže. Beru pořád antibiotika a léčba nezabírá. Ohledně toho streptokoka gynekoložka řekla, ať to neřešim, že antibiotika se podávájí při porodu. A e coli v moči mi nechce zmizet a to beru už asi pátá antibiotika za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
30.6.15 12:30

To bych se ptala lékaře.. Tady nikdo ten stav kloudne neposoudi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3999
30.6.15 12:34

@misa.859 tak pokud davají správná atb, tak už to melo byt davno pryč, nebo hledat přícinu jinde, toto já nechápu, to střílí od boku ty ATB? patě za sebou bych snad i odmítla brát!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
30.6.15 12:37

Nejdřív bych to vyléčila teda. Ty bakterie nebudou pro budoucí plod nic dobrého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
30.6.15 12:38

@Efsheny Nechápu to, mám dělaný kultivace moči, takže díky tomu by i měla doktorka vědět, jaký antibiotika jsou na to citlivý, ale nezabírá to. Tenhle problém mi byl zjištěn náhodou, neměla jsem žádné pálení při močení. Ale je to nebezpečný v těhotenství prý, tak se z toho chci vyléčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
30.6.15 12:41

@misa.859 změnila bych lékaře a zkusila se vyléčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
30.6.15 12:43

@sarunka003 byla jsem přímo i u urologa, řekl mi, že tahle nemoc je opravdu začarovaný kruh, že hodně lidí e coli v moči má a opravdu o tom neví a pak se to zjistí v těhotenství a musí se podávavat antibiotika. Co se týká hygieny, tak jí dodržuji vzorově, proto mě zaráží, proč mám v moči bakterie z konečníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 12:45

@misa.859 ahoj, zkusila bych i nějaké bylinky a homeopatii a určitě konzultaci s dalším lékařem. brát pátá ATB za sebou bez účinku mi nepřijde normální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
30.6.15 12:46

@misa.859 já tomu moc nerozumím na to je lékař… tak zkus zažádat o jiné ATB nevím, já bych se poradila, asi s jiným Mudr, brát 5× ATB a nepomoct mi to… asi bych to tak nenechala a zkusila bych něco jinýho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Carolanis
30.6.15 13:00

Zkus změnit lékařku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
428
30.6.15 13:29

Napřed bych se dala do kupy. Zapracuješ na sobě, uzdravíš se i těhotenství a mateřství pak bude lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.6.15 13:37
@misa.859 píše:
Ahoj, chtěla bych miminko, jenže se obávám kvůli mému zdravotnímu stavu. Mám velkou skoliozu, špatnou štítnou žlázu, streptokoka v pochvě a v moči e coli. Nemůžu se toho zbavit. Bojím se brát antibiotika i v těhotenství. Brali jste antibiotika v těhotenství? Je vůbec vhodné mít dítě, když můj zdravotní stav neni dobrý? Děkuji

nejdriv se dej do cajku poradne co jen pujde a az pak dej rec s Dr co oni na to ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama