Chemický záchod na chatu?

6149
13.8.09 19:46

Chemický záchod na chatu?

Ahojte, potřebovala bych poradit, kdo máte chemický záchod na chalupě, tak jaký, jak se taková toaleta udržuje a jestli ji můžu na chalupě nechat i v době mrazu, jak často se vylévá obsah, prostě vše co mi k tomu můžete kdo říci…
Moc díky všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1965
13.8.09 20:46

Ahoj,
máme, teda nevím jaký typ, ale obyč běžný, co se dostane koupit v hobby marketech. Co se údržby týče - dávají se tam dvě náplně, modrá a zelená, ta tuším zelená není až tak nutná, to je do splachování nějaká voňka, ať to nesmrdí. Ta modrá náplň rozkládá obsah, který se dostane dovnitř :lol: i toaletní papír, pokud budete používat spešl do chem.toalet. Po naplnění se obsah vylije. Jak to vypadá teda nevím, to je práce chlopa :roll:

Na zimu se do toho přidává nemrznoucí směs, stejně jako do auta.

Jak dlouho vydrží - to záleží, jak často se používá, že… Když se tam chodí i na malou, je to rychlovka, netroufám si ohadnout, ale tak 3dny? My tam chodíme jen na velkou, čůrat odbíháme do lesa ;-) Když jezdíme jen na víkendy, vydrží to docela dlouho, o prázdninách měníme cca 1× nebo 2×, ta druhá pak vydrží až do jara.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
13.8.09 21:20

Fifíku : díky moc, plánujeme užívání jen o víkendu a jen na „velkou“ Teda chlapáci budou čůrat venku, já to mám krapet složitější že :-)

Našla jsem, že se dají koupit už od cca 1500,– , tak jestli stačí i takovýhle obyč…

Ještě jsem se chtěla zeptat, kam to vyléváte ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
14.8.09 09:11

Ogu, my máme něco takového, ale nevím, jestli je to přímo ta značka: http://www.nakupka.cz/…num-l-combo/ Asi bych zkusila pohledat, jestli mají všechny stejně velkou tu spodní nádrž. Čím větší, tím lepší, že… Jinak si myslím, že se na tom nic extra vymyslet nedá.

No a vylívání - kopem díru do lesa :roll: Uznávám, že moc eko to teda není :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
14.8.09 13:49

Aha, vidíš, dobrý postřeh, díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ada74
19.3.12 17:33

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nevíte,kde se dá koupit specialni toaletni papir do chemických záchodu a kolik stoji? A nebo se dá použít i obyčejný?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama