Chorvatsko, ubytování v soukromí

1209
15.2.16 11:35

Chorvatsko, ubytování v soukromí

Dobrý den, letos jsme se rozhodli, že pojedeme autem do Chorvatska do soukromí. Nemáme s tím ale žádné zkušenosti. Obracím se proto na vás s prosbou o nějaký tip na ubytování v soukromí či nějakou spolehlivou CK, která zajišťuje pobyty v soukromí s možností dokoupení polopenze (např. v blízké restauraci) a za příjemnou cenu. Oblast Makarská riviéra. Pojedeme 3 dospělí a jedno dítko (3,5 roku).
Předem děkuji za tipy ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2929
15.2.16 12:18

Pokud budete chtít polopenzi, musíte do hotelu. Ubytování v soukromí většinou polopenze nenabízí, ani když jedete s CK. Napíšu ti, jak to dělám já :)

Vyberu oblast, sednu na booking.com a jedu :), vyjedou ti nabídky v soukromí, které jsou skvěle popsané, u každé máš recenze od předchozích ubytovaných, jak daleko je restaurace, jak daleko je moře, atd. atd. atd.

Není nic jednoduššího :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
15.2.16 12:27

JJ vím, že soukromí jako takové většinou polopenzi (PP) nenabízí. :-) Já jen jestli nemá někdo zkušenosti s tím, že je ubytován v soukromí a má zajištěnou PP někde v blízké restauraci nebo v nějakém blízkém hotelu. Při hledání jsem už na něco takového narazila. Ale jsem „nevěřící Tomáš“ a nerada bych zajišťovala pobyt přes (pro mě) neznámou cestovku nebo tak. Tak raději se ptám na nějaké tipy.

Ale jinak děkuji ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama