Chřipka v 18tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.09 17:19
Chřipka v 18tt

Ahojky, chtěla bych se jen zeptat, jaké léky vám váš doktor předepsal v těhotenství na chřipku (horečka, bolest k krku, bolest hlavy..). ten můj mi doporučil panadol extra (červený) a jitrocelový sirup. Třetí den už mě trápí horečky a nevím jestli ten panadol není nebezpečný, když ho do sebe cpu 3× denně.. :cry: :oops:

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34280 příspěvků 04.07.09 18:37

Panadol je paracetamol, stejně jako paralen. Paralenů, těch 500 mg, se může až 8 denně. Takže v klidu, ještě máš velkou rezervu. Lepší než „vařit“ miminko horečkou. Ale v tomto týdnu už je odolné na obojí.
brzo se uzdrav.
jinak mnoho informací načerpáš zde: http://www.prozeny.cz/…nska-poradna
dotazy zodpovídá tak za 3 dny, ale běžné dotazy, což paralen je, najdeš tím hledacím okénkem, které je nad prvním dotazem.

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.09 21:02

Děkuji odpověď a za zajímavý odkaz, uz jsem si to tam prošmejdila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >