Chtěla bych znát Váš názor....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 18:22
Chtěla bych znát Váš názor....

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, chtěla bych znát Váš názor. V pátek chtějí vzít prarodiče všechny vnoučata na víkend na hory, jedno z vnoučat, ale mělo v neděli 39C, bolest hlavy a v krku, v pondělí už jen 37,7C, v úterý lékař konstatoval viroza, do pátku doma, dnes je bez teploty a cítí se dobře, zasmrká párkrát za den, jde mi o to, zda to ještě ostatní děti můžou chytit, když to v úterý lékařka označila za končící virozu…díky za názor…

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34544 příspěvků 15.10.14 18:24
@Anonymní píše:
Ahoj, předem se omlouvám za anonym, chtěla bych znát Váš názor. V pátek chtějí vzít prarodiče všechny vnoučata na víkend na hory, jedno z vnoučat, ale mělo v neděli 39C, bolest hlavy a v krku, v pondělí už jen 37,7C, v úterý lékař konstatoval viroza, do pátku doma, dnes je bez teploty a cítí se dobře, zasmrká párkrát za den, jde mi o to, zda to ještě ostatní děti můžou chytit, když to v úterý lékařka označila za končící virozu…díky za názor…

to bych se divila a svoje deti bych s nim klidne na vikend poslala, pokud jde o to.

Anys29
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 5 inzerátů 15.10.14 18:32

Souhlas s Pudloslava. Nemohou to chytit.

MartinaIrena
Extra třída :D 10675 příspěvků 15.10.14 18:40

Za sebe říkám, že na horách jsem v životě neonemocněla. Asi je to tím čerstvým vzduchem, ale uvidíš, že přijedou všichni zdraví jak řípa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 19:09

Holky díky, jindy bych neřešila, ale dcerka se mi zrovna uzdravila z hnisavé rýmy a kašle…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 15.10.14 19:15

Odjezd na chatu 3 dny po skončení teplot mi přijde celkem ok

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj, předem se omlouvám za anonym, chtěla bych znát Váš názor. V pátek chtějí vzít prarodiče všechny vnoučata na víkend na hory, jedno z vnoučat, ale mělo v neděli 39C, bolest hlavy a v krku, v pondělí už jen 37,7C, v úterý lékař konstatoval viroza, do pátku doma, dnes je bez teploty a cítí se dobře, zasmrká párkrát za den, jde mi o to, zda to ještě ostatní děti můžou chytit, když to v úterý lékařka označila za končící virozu…díky za názor…

pustila bych dítko.. chytit to nemůžou..

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 15.10.14 20:07

Já myslím, že v pohodě.

weru8
Kecalka 120 příspěvků 16.10.14 11:05

Jestli máš strach, tak se zeptej Dr. ;) Ale jestli ti stačí názor, tak souhlasím s holkama. V poho :-)

fj1200
Kecalka 278 příspěvků 17.10.14 19:21

Ahoj, náš synátor má 8,5roku má ADHD a posledních cca 14dní jsme začali pozorovat, že si začal plivat do rukou a rychle si je protře, to celé začalo nenápadně jednou či dvakrát za den.Ale třeba dnes jsem ho přistihl během hodiny osm krát. Když ho pošlu umýt ruce a namazat krémem, umyje si je a namaže. Ale hned v zápětí potají si zas do nich plivne a rozetře, tak zavolám na něho a on, jo už jdu se umýt. Povykládali jsme si proč to dělá, on prý neví prostě musí. Řekli jsme mu, že takhle rozšiřuje nemoce, ale zatím nic. Jdeme s ním v pondělí k doktorce tak uvidíme. Ale zajímá mně jestli jste se s tím někdy někde nesetkaly.Na netu jsem nic nenašel. Ruce má normální neseschlé bez ekzému prostě zdravé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >