Chůvička Chicco Baby Control Classic

11
4.3.16 19:00

Chůvička Chicco Baby Control Classic

Ahojky, nemáte prosím někdo zkušenost s touto chůvičkou? Přemýšlím o její koupi. Potřebuji aby byla na baterky ( obě jednotky ), což splňuje, ale zajímalo by mě jak je dlouho schopná provozu na baterie, jak se ladí, zda nešumí a tak. Děkuji moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11
4.3.16 20:18

Nikdo nemá? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
899
4.3.16 22:43

Ahoj, chůvičky máme, ale ulomil se po dvou pádech konektor a fungují jen na baterie a můžu říct, že i před rozbitím nebyly nic moc. I přesto, že má dva kanály, tak jsme chytali cizí signál a hledali jsme po obýváku místo, kde by nešuměla. Teď máme Sencor a obrovská spokojenost-nešumí, nechytáme cizí dítě, má možnost promluvit na dítě a velké plus je možnost si nastavit citlivost-můžeme slyšet jak se dítě otáčí v posteli nebo můžeme slyšet až pláč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.3.16 23:14

@yse Děkuji moc. To mi překvapuje, právě na Sencor jsem zrovna moc chváli neslyšela, spíše naopak. Ale asi záleží také jak která… Chicco prodává moje kamarádka, ale nikdy je nepoužívala, tak k ní zajedu a vyzkoušíme. Budu používat většinou v přírodě, tak cizí signál zas tak moc nehrozí, ale to šumění nic moc teda. A můžu ještě, jak dlouho vydrží jen na baterie? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
899
4.3.16 23:46

To bohužel nevím, od té doby co máme Sencor už Chicco nepoužíváme a předtím jsme jeli pouze na kabel (baterky jen při použití venku tzn. krátkodobě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama