Chybně vzatá antikoncepce

28.9.20 14:23

Chybně vzatá antikoncepce

Zdravím, mám dotaz začala jsem brát svou úplně první antikoncepci Calleto. Bohužel jsem špatně pochopila paní doktorku a první prášek jsem si vzala 4 dny před menstruací. V letáčku se píše že první prášek se začíná brát v první den menstruace a tím pádem bych chráněna byla už od první dne. A pokud se vezme jiný den než první tak že jsem chráněna od 8 dne. Tak se chci jenom ujistit jestli jsem vážně chráněna od toho 8 dne nebo ještě stále nejsem, když je to moje úplně první antikoncepce. Vím udělala jsem chybu, ale byla bych ráda kdyby jste mi poradili, aby třeba za 9 měsíců nebylo baby, když je ještě čas. Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
226
28.9.20 14:36

Pockala bych minimálně tech 8 dni možná 14 dni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16755
28.9.20 14:51

Tak pokud se to píše v příbalovém letáku, tak to bude pravda ne? Od toho snad jsou, aby tam byly ověřené a lékařsky potvrzené rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.20 16:28

@P4ja

Děkuji za odpověď, jen jsem se chtěla ujistit jestli to tak platí hned u první menstruace nebo až u další

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16755
28.9.20 16:55
@Jája 1090 píše:
@P4jaDěkuji za odpověď, jen jsem se chtěla ujistit jestli to tak platí hned u první menstruace nebo až u další
Řídila bych se příbalovým letákem a ne diskusí na emimi. Pokud si nejsi jistá, pak se ještě nějaký čas chraňte kondomem.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama