Reklama

Čím čistíte displej notebooku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 13.04.11 22:40
Čím čistíte displej notebooku?

Ahojky,chtěla bych se zeptat, čím čistíte displej notebooku? Máte na něj nějaký osvědčený speciální přípravek? Nerada bych ho něčím poškodila.
 díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24730 příspěvků 13.04.11 22:43

Já mám speciální sprej. Prodávají ho tam, kde počítače, možná i v elektru. Zrovna včera jsem to musela vyčistit :roll:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.04.11 22:44

http://www.nakup1.cz/…p-20420.html

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 13.04.11 22:44

Většinou nasliněným prstem, když už se na nějaký flek fakt nechci koukat :mrgreen:
(pardon za OT, před chvílí jsem likvidovala kousek roztavené čokolády z displeje :oops: )

Nemyslím, že bys ho něčím vysloveně zničila, jen na něj přímo nic nestříkat ani ze sebejemnějšího rozprašovače, rádo to zatéká, takže nejlíp hadřík velmi zlehka navlhčený v něčem, doleštit spíš na sucho třeba hadříkem na brýle.

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 13.04.11 22:45

Ahoj, mám s Anglie dovezené takové vlhčené ubrousky SIGNALEX :palec: . Vytáhneš dva a noťas jako ze škatulky :dance: ! Ale jestli to seženeš i tady, to netuším :nevim: ! Ale určitě něco podobného bude i u nás!

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 13.04.11 22:49
Gladys píše:
Většinou nasliněným prstem, když už se na nějaký flek fakt nechci koukat :mrgreen:
(pardon za OT, před chvílí jsem likvidovala kousek roztavené čokolády z displeje :oops: )
:mrgreen: :palec:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 13.04.11 22:59

Já jako Gladys (teda mám LCD monitor, ale je to totéž), pak když mi na to posvítí slunko nebo se mi zdá, že mám jakýsi špatný obraz, tak to vezmu vlhkou hadrou z mikrovlákna.

Nemyslím si, že bys ho nějak zničila, jedna uklízečka u nás v práci se s tím nes*ala - měla jednu hadru a s tou setřela stoly, při cestě monitory a zametené, dvacet :lol: Nic jim nebylo :lol: :lol: :lol: Hlavně to něčím nedřít nebo nestříkat nějaké agresivní přípravky…

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 13.04.11 23:16

dětskými vhlčenými ubrousky :oops: :mrgreen:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 13.04.11 23:41

Já mam k němu přímo speciální hadřík, vypadá jak z měkký kůže, asi něco jako na brýle. Jinak displej nečitim, protože to nemá cenu, vyčistim a hned se k němu nahrne dítko a je opět samý otisk, upatlaný od něčeho naštěstí není, takže je to vidět jen když je obrazovka černá.

Ivy5
Echt Kelišová 8254 příspěvků 13.04.11 23:50

Spec.sprejem od Basf Screen Clear-nastříkám na měkký hadr(když není po ruce tak třeba i kapesník),otřu-vyleštím :mrgreen:-nejenom,že monitory,obrazovky čistí,ale vytváří ochranný film,který zabraňuje tvorbě statického náboje.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 13.04.11 23:58

Holky, díky. nejvíce mě rozesmál nasliněný prst Gladys :lol: :lol: :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 14.04.11 06:04

Speciální sprej a k tomu hadřík.
My řešíme hlavně prach, u PC nejíme ani nepijeme.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 14.04.11 06:41

Prodávají se speciální vlhčené ubrousky na čištění PC, displejů, tiskáren apod. Jsou napuštěné, antibakteriální a antistatické. Určitě seženeš na netu nebo v prodejnách s PC technikou :palec:

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 14.04.11 07:47

manžel si kdysi koupil nějakej štěteček, sprej a hadřík, tak tím :mrgreen: (jsem se uměla vdát :lol: :mrgreen: )
Manžel je alergickej na utírání monitoru obyč vlhkým hadrem, že se to tím prej může poškrábat či co…

mlavinka
Stálice 82 příspěvků 14.04.11 09:37

já to napřed vyčistím dětskými ubrousky a pak vyleštím - používám manželovi vlhčené ubrousky BRIL na brýle.
Ale to je údžba která mi vydrží tak 2 dny, moje holky mají nenechavé ručičky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >