Čím nahradit Sanytol?

27.3.20 10:35

Čím nahradit sanytol ?

Vzhledem ke ‚kreckovani lidi‘ je nejen sanytol nedostatkovým zbozim. Potřebovala jsem koupit ten na prádlo a bezoplachovy na povrchy, ale bez šance. Takže tu mám obyč. pripravek na podlahy a ocet. Savo, tak to používám jen na záchod, velký úklid koupelny a na pidi předsíň. Na ostatní sanytol, ale teď mě fakt nenapadá, čím to mam nahradit. ???? Doma mám prcka a zvířata, takže úklid je nutností. Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7136
27.3.20 10:37
@hanabenešová píše:
Vzhledem ke ‚kreckovani lidi‘ je nejen sanytol nedostatkovým zbozim. Potřebovala jsem koupit ten na prádlo a bezoplachovy na povrchy, ale bez šance. Takže tu mám obyč. pripravek na podlahy a ocet. Savo, tak to používám jen na záchod, velký úklid koupelny a na pidi předsíň. Na ostatní sanytol, ale teď mě fakt nenapadá, čím to mam nahradit. ???? Doma mám prcka a zvířata, takže úklid je nutností. Děkuji za rady.

Savo Prim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
27.3.20 10:44

@hanabenešová Máte doma slivovici? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
27.3.20 10:45

@hanabenešová mám ocet v rozprašovači a uklízím octem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 10:48
@alena1995 píše:

Slivovici nemám. Poslední alkohol jsem vyplacala na ruce, tedy na desinfekci… Ted není ani droždí a no, jsem zvědavá co ještě pribude. ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 10:51
@lleennttiillkkaa píše:
@hanabenešová mám ocet v rozprašovači a uklízím octem

No, také budu muset octem. Nejvíc mi chybí ten bezoplachovy. Umyla jsem s ním kliky a třeba kuchyňskou linku, protože mi na ní pořád lezou ty moje chlupatý potvory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
27.3.20 10:54

@hanabenešová No, být vámi tak si nakoupím pár flasek slivovice, protože i to bude za chvíli nedostupné zboží. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
27.3.20 11:03

Na prádlo maji dezinfekci v dm tu jejich značku. Ale nevim jestli ještě bude. Já už týden shánim sušené droždí a bez šance :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 11:05
@alena1995 píše:
@hanabenešová No, být vámi tak si nakoupím pár flasek slivovice, protože i to bude za chvíli nedostupné zboží. :nevim:

Teď si dělám seznam, tak asi ano. O o je humorný, jak všichni v tv pořád chtějí, abychom desinfikovali, ale čím, to už nepoví. Ani alpu nekoupím a až dojedu to, co mám doma, tak budu mít jen mýdlo, ocet, rukavice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2941
27.3.20 11:08

Mydlova voda. Tuhé mýdlo je desinfekce samo o sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
27.3.20 11:16

@hanabenešová To je těžký, no :(… V lékárně nemají ani lih na pupík pro mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2941
27.3.20 11:22
@hanabenešová píše:
Teď si dělám seznam, tak asi ano. O o je humorný, jak všichni v tv pořád chtějí, abychom desinfikovali, ale čím, to už nepoví. Ani alpu nekoupím a až dojedu to, co mám doma, tak budu mít jen mýdlo, ocet, rukavice.

Desinfekce se má používat tam, kde si nemůžete pořádně umýt ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
27.3.20 11:28

Včera jsem sehnala Dettol v Rossmannu a den předtím jsem viděla jak ho nesla prodavačka paní ze skladu. Chce to zkoušet, zásoby už se průběžně doplňují, ale někde je to zase hned pryč :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
27.3.20 11:30

A stejně tak antibakteriální mýdlo jsem sehnala v DM, mají teď nějakou novou značku a měli jich dost, tak kdyby někdo sháněl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
27.3.20 11:38
@alena1995 píše:

Slivku nas tatulda doma ma, ale sahnout na ni, tak dite nema mamu :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek