Čím zakrýt luxfery?

539
23.4.17 15:12

Čím zakrýt luxfery?

Ahoj holky, potřebuji poradit. V obýváku máme luxfery, chtěla bych je zakrýt nelíbí se mi, na prosvětlení místnosti nemají vliv. Jsme v nájmu tak vybourání atd. nepřipadá v úvahu. Luxfery jsou od stropu do půlky stěny, chtěla bych to přelepit vliesovou tapetou..Otázka je bude mi to na nich držet, nemáte některá zkušenosti? Googlím a nikde jsem nic nenašla :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9571
23.4.17 15:18

@faraod Vzhledem k tomu, ze jsi v najmu, tak urcite ne polepeni tapetou. Jak ji pak budes odstranovat?
Jinak chapu, ze se ti nelibi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14679
23.4.17 15:24

Nevím v jaká čísti jsou uloženy, ale šla by použít i žaluzie, roleta, japonská stěna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3745
23.4.17 15:25

Zkusila bych do stropu navrtat kolejničku na závěs a pověsit nějakou vkusnou textílii až k zemi. Prostě takovou látkovou zeď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
23.4.17 15:45
@cecetka píše:
@faraod Vzhledem k tomu, ze jsi v najmu, tak urcite ne polepeni tapetou. Jak ji pak budes odstranovat?
Jinak chapu, ze se ti nelibi.

Látkovou normálně sundám a opět použiji, lepidlo jde pěkně dolů ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
23.4.17 15:49
@cverunka píše:
Zkusila bych do stropu navrtat kolejničku na závěs a pověsit nějakou vkusnou textílii až k zemi. Prostě takovou látkovou zeď.

Bohužel u této stěny máme jídelní stůl, jinak to bohužel nešlo. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3745
23.4.17 15:55

@faraod Proč ne? Stůl odsunete 5 cm od zdi. Viděla jsem to ve spoustě časopisech o bydlení a vypadalo to vždy parádně. Meli to třeba i za pohovkou. Prostě ten nábytek jen nenarazíš už ke zdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
23.4.17 16:02
@cverunka píše:
@faraod Proč ne? Stůl odsunete 5 cm od zdi. Viděla jsem to ve spoustě časopisech o bydlení a vypadalo to vždy parádně. Meli to třeba i za pohovkou. Prostě ten nábytek jen nenarazíš už ke zdi.

Otázkou je co by na to řek náš tříleťák a kočka..Aby mi to nervali dolů. Ale děkuji za nápad, kouknu na inspirace na netu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6679
23.4.17 16:08

Tapetu bych asi nelepila, protože podle mého budou znát spáry a stejně to nebude vypadat dobře. Líbí se mi nápat s roletou, vertisem nebo plisé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 17:21

Nejdřív bych se asi zeptala toho, kdo Vám to pronajímá, v jakém rozsahu můžete provádět úpravy v bytě. Někteří bývají chápaví a nemají problém třeba i s většími zásahy - pak bych klidně šla do vytvoření sádrokartonové předstěny po celé ploše stěny, aby nebylo vůbec znát, že tam někdy nějaké luxfery vůbec byly ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama