Cin 3 a nové těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:25
Cin 3 a nové těhu

Ahoj před 3 lety jsem byla v 22 týdnu tt na citologii a vyšli mi špatné výsledky cin 3 teď po 3letech jsem Otěhotněla znovu a jsem 6tt a chci se vás zeptat jak to vše probíhá bojím se že přijdu o mimi kvůli těm minulým výsledkům špatným myslíte že můžu mimi v klidu donosit i přes špatné výsledky?? Nebo má někdo zkušenosti dr. Mě strašil tím že můžu buď já nebo mimi přežít :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67512 příspěvků 31.07.19 21:38

A to si to jako ty 3 roky neřešila?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:45
@j.a.n.i1 píše:
A to si to jako ty 3 roky neřešila?
Řešila byla sem znovu na biopsii a dr. Řekl že je vše v pořádku a teď mě zase straší :(
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67512 příspěvků 31.07.19 21:47

Tak teď tě nějak nechápu, když si výsledky měla pak dobré, tak co řešíš? To je jak kdybys měla před 3 lety zlomenou nohu a teď začla řešit, jestli nemůže dělat nějaký problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:55
@j.a.n.i1 píše:
Tak teď tě nějak nechápu, když si výsledky měla pak dobré, tak co řešíš? To je jak kdybys měla před 3 lety zlomenou nohu a teď začla řešit, jestli nemůže dělat nějaký problém.

Změnila sem dr a ten první mi řekl že je to v pořádku a teď co jsem se vrátila zpět k dr. Ke kterému sem chodila dříve tak my řekl že výsledky z minulého těhu jsou furt zhoršené a na konizaci atd.. Mě neposlali a teď sem znovu těhu a bojím se co bude dál semnou a mimi když opět potvrdí cin 3 :(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67512 příspěvků 31.07.19 21:58

Počkej, jak výsledky z minulého těhu, pokud to bylo před 3 lety, tak od té doby si měla být minimálně 4× na cytologii, takže jaké z nich byly výsledky?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 31.07.19 21:59
@Anonymní píše:
Změnila sem dr a ten první mi řekl že je to v pořádku a teď co jsem se vrátila zpět k dr. Ke kterému sem chodila dříve tak my řekl že výsledky z minulého těhu jsou furt zhoršené a na konizaci atd.. Mě neposlali a teď sem znovu těhu a bojím se co bude dál semnou a mimi když opět potvrdí cin 3 :(

A ten doktor, co ho máš teď… Zná ty dobre výsledky? Necerpa jen z tech starých testu? Nebo ti to teď znova vyšlo špatně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:01
@Kamkam píše:
A ten doktor, co ho máš teď… Zná ty dobre výsledky? Necerpa jen z tech starých testu? Nebo ti to teď znova vyšlo špatně?
Čerpá z minulých testu
lachtanice86
Echt Kelišová 8695 příspěvků 31.07.19 22:02

No a co vysledky z poslední cytologie?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:08
@lachtanice86 píše:
No a co vysledky z poslední cytologie?

Bylo mi zjištěno cin 3 a leep

Natálka26
Kelišová 5934 příspěvků 31.07.19 22:17
@Anonymní píše:
Bylo mi zjištěno cin 3 a leep

Tak tě poslali někam do centra kde se na to specializují ne? V Praze je to CGOP co vím, že se tím zabývá, co je jinde netuším. Tohle lékaři vždy posílají na jiné pracoviště pokud tedy už teď nechodíš k odbornikovi. Takže po vyšetření tam ti řeknou další postup.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:43
@Natálka26 píše:
Tak tě poslali někam do centra kde se na to specializují ne? V Praze je to CGOP co vím, že se tím zabývá, co je jinde netuším. Tohle lékaři vždy posílají na jiné pracoviště pokud tedy už teď nechodíš k odbornikovi. Takže po vyšetření tam ti řeknou další postup.

Nikam mě neposlali

Natálka26
Kelišová 5934 příspěvků 01.08.19 10:55
@Anonymní píše:
Nikam mě neposlali

Tak si sama zavolej do centra typu CGOP a zeptej se popis jim problém a počkej co oni na to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 11:00
@Natálka26 píše:
Tak si sama zavolej do centra typu CGOP a zeptej se popis jim problém a počkej co oni na to.

Moc děkuji

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 01.08.19 13:31
@Anonymní píše:
Moc děkuji

Určitě si tam pro klid zavolej, ale poslední cytologie byla v pořádku, takže za mě, doktor tě stresuje úplně zbytečně. A kopla bych ho někam. Znám holky, co jim to vyšlo taky špatně a na další cytolce dobrý, dle slov doktora se to občas může stát. Ženská se něčím nakazí, nastane nějaký projev, ale tělo si s tím poradí samo. A řekla jsi mu to? Že ti potom dělal jiný doktor cytologii a byla v pořádku?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama