Čip pod kůži u dítěte

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.4.22 13:08

Čip pod kůži u ditete

Ahoj, přeji krásný den.
Na základě místa kde bydlíme (nežijeme v ČR) a celkové situace dnešní doby uvažujeme, že by jsme synovi nechali dat pod kůži čip. Jedna se o čip který pomůže policii s hledáním, nebo v případě úrazu tam budou všechna data o nom.

Čekam negativní reakce, ne každý by to udelal a ne kazdymu se to musí líbit, ale my sme se tak rozhodli. Odpovědi mimo téma budu ignorovat
Kdyby se tu našel ale někdo kdo s tím má zkušenost byla bych moc vděčná
Jaka firma je nejlepší, cena, reakce, materiál. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32690
25.4.22 13:13
@Anonymní píše:
Ahoj, přeji krásný den.
Na základě místa kde bydlíme (nežijeme v ČR) a celkové situace dnešní doby uvažujeme, že by jsme synovi nechali dat pod kůži čip. Jedna se o čip který pomůže policii s hledáním, nebo v případě úrazu tam budou všechna data o nom.Čekam negativní reakce, ne každý by to udelal a ne kazdymu se to musí líbit, ale my sme se tak rozhodli. Odpovědi mimo téma budu ignorovat
Jaka firma je nejlepší, cena, reakce, materiál. Dekuji

A ty máš čip? :zed:
Reakce mimo téma očekávej.
Chudák tvoje dítě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33825
25.4.22 13:15
@Anonymní píše:
Ahoj, přeji krásný den.
Na základě místa kde bydlíme (nežijeme v ČR) a celkové situace dnešní doby uvažujeme, že by jsme synovi nechali dat pod kůži čip. Jedna se o čip který pomůže policii s hledáním, nebo v případě úrazu tam budou všechna data o nom.Čekam negativní reakce, ne každý by to udelal a ne kazdymu se to musí líbit, ale my sme se tak rozhodli. Odpovědi mimo téma budu ignorovat

mno, já jsem blázen, občas o tom také uvažuju ;)
ale fakt v čr existují firmy, které tohle dělají? je to legální?
musím říct, že jsem si to nikde zatím negooglila, tak nevím, jestli je to reálná věc nebo sci-fi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
25.4.22 13:15

Dělá to každá veterina a zapíše ho i do databáze mazlíčků. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33825
25.4.22 13:16
@topazio píše:
A ty máš čip? :zed:
Reakce mimo téma očekávej.
Chudák tvoje dítě. :zed:

za pár let budeme mít čip všichni, vždyť se o tom docela vážně uvažuje, čipy místo občanky a všech dokumentů - teď je to nesmysl, ale za dvacet let :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.22 13:17

Přemýšlela jsem o tom mockrát, negooglila nikdy, nicméně se domnívám, že je to ilegální :D Navíc bych měla strach z nějakého „elektromagnetizmu“ nebo jak to říct, ono dát někomu pod kůži vysílač asi nebude úplně oukej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32690
@stinga píše:
za pár let budeme mít čip všichni, vždyť se o tom docela vážně uvažuje, čipy místo občanky a všech dokumentů - teď je to nesmysl, ale za dvacet let :nevim:

Z toho je mi zle. :poblion:
Bohužel nás to asi nemine. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@stinga nežiju v ČR, ano je to legální. Na Google jsem di o tom něco četla šle zatím nic moc.

• Citovat
  • Nahlásit
32690
25.4.22 13:18
@Anonymní píše:
@stinga nežiju v ČR, ano je to legální. Na Google jsem di o tom něco četla šle zatím nic moc.

Nemáš strach, že by ten čip mohl dítěti ublížit? Vždyť ho snad ještě žádný člověk nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.22 13:19

@Fee-bee To sice ano, ale to není lokátor. Je to čip, který když přečte čtečka - to znamená, že když toho psa někdo chytí a odveze na policii nebo na veterinu, tak tam přiloží čtečku a ta jim vyplivne asi jméno majitele. Rozhodně podle toho čipu pod kůží třeba psa nenajdete, pokud se ztratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.22 13:20

U nás ve městě se ztratí 3 děti měsíčně, mám strach. Ta myšlenka mě napadla když jsem při registrace do školky zjistila, ze přímo z té školky minuly rok prez plot někdo unesl malou holcicku. Nadavat si tu můžete jak chcete. Vaše dítě to není.

• Citovat
  • Nahlásit
3853
25.4.22 13:20
@Anonymní píše:
Ahoj, přeji krásný den.

Jak si představuješ, že čip policii pomůže s hledáním? Jako že by jim ukázal polohu na mapě? :D Takhle to fakt nefunguje. Pro načtení čipu musíš přiblížit čtečku na vzdálenost pár centimetrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23416
25.4.22 13:21

No stejně to za pár let bude :think: ted máš občan, řidičák, pas, kartičku pojištovny, karičku do bankomatu atd atd no co ta budeš mít čip a budeš tam mít všechno hlavně lékařský záznamy to by se mi na tom líbilo když se ti něco stane přečtou a hned budou vědět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@topazio GOOGLE GOOGLE GOOGLE

• Citovat
  • Nahlásit
35278
@Anonymní píše:
U nás ve městě se ztratí 3 děti měsíčně, mám strach. Ta myšlenka mě napadla když jsem při registrace do školky zjistila, ze přímo z té školky minuly rok prez plot někdo unesl malou holcicku. Nadavat si tu můžete jak chcete. Vaše dítě to není.

Jenomže pro ty únosce nebude problém ten čip vyndat…

Jinak to je šílené, ukrást holčičku přímo ze školky… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat