Císař, jizva, absces a píštěl

Anonymní
2.4.16 20:35

Císař, jizva, absces a píštěl

Ahoj, omlouvám se za anonym, stydím se, že jsem to nechala zajít tak daleko. Už dlouho jsem měla problémy s jizvou po císaři, nejdřív se mi nechtěla hojit, pak mi začali vypadávat stehy, pak byl chvilku klid, všechno vypadlo v pořádku. Poslední měsíc se mi objevila ASI píštěl, tak jsem si říkala dobrý, ještě to do kontroly vydrží (jdu 7dmého), ale poslední dva dny se mi tvoří s největší pravděpodobností absces (ohraničené zarudnutí a hnisavá rána), tak už jsem dokopána na chirurgii. Šla už bych samozřejmě i sama, ale mám strach, že si mě tam nechají. Malému jsou 4 měsíce a kojím.
Chtěla bych se tedy zeptat jestli jste tu některá neprošla podobným problémem a jak to v nemocnici řešili? Myslím, že budou spíš víc řešit tu píštěl než absces, který říznou a vyčístí..
Děkuju za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
2.4.16 21:26

Byla jsi na kontrole po sestinedeli?

pistel u jizvy pry vetsinou sama sroste, ale musi se „udrzovat“ v dokonale cistote, jinak je z toho zanet-abces. jinak ja mela abces teda v prsu - rizli to v lokalnim umrtveni a poslali me domu, nicmene dren, kazdy den prevaz na chirurgii, atb. res to okamzite nez to bude horsi, ono to samo nezmizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
2.4.16 22:07

Aby si tě tam spíš nenechali, když to budeš oddalovat. Může se to zhoršit, tak abys pak nedostala z toho zánětu třebas až otravu krve. Raději jdi zítra třeba na pohotovost a oni ti to ošetří. A přinejhorším vždycky můžeš podepsat revers.
Ale teda nechápu jak můžeš fungovat, to musí už bolet, ne? Mám taky po císaři 4 měsíce a jizva naštěstí ok, ale kdyby něco měla, tak bych šla, at se to nezhorší. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
2.4.16 22:38

A na co furt čekáš? 8o vždyť tě to musí bolet. Jizva se mi rozšklebila asi měsíc po císaři, byl to zlatý stafylokok, dostala jsem atb, párkrat zašla na převaz a kontrolu a bylo hotovo. Všude jsem chodila s miminem. S timhle bych si nehrála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
3.4.16 12:39

Na chirurgii, pistel cistit peroxidem, oni ti poradi jine cistidlo, alůe z praxe doporucuji peroxid, ale poradne ranu polit, resit to budou ambulantne.ahoj

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama