Cysta, menstruace a infekce

28.10.20 09:56

Cysta a menctruace a infekce

Ahoj nemá někdo skusenosti, mela jsem svědění v pochvě hrudky brala jsem do pochvi tablety a prášky tablety do pochvi ještě musím dobrat dostavili se menctruace mívám je 7dni tet jen 4dny a mám cistu je to normální krvácet jen 4dny? děkuji za jaké koli info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9329
28.10.20 10:11
@katerina131 píše:
Ahoj nemá někdo skusenosti, mela jsem svědění v pochvě hrudky brala jsem do pochvi tablety a prášky tablety do pochvi ještě musím dobrat dostavili se menctruace mívám je 7dni tet jen 4dny a mám cistu je to normální krvácet jen 4dny? děkuji za jaké koli info

Prosím, opras si základy českého jazyka. To se vážně nedá cist 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14157
28.10.20 10:12
@katerina131 píše:
Ahoj nemá někdo skusenosti, mela jsem svědění v pochvě hrudky brala jsem do pochvi tablety a prášky tablety do pochvi ještě musím dobrat dostavili se menctruace mívám je 7dni tet jen 4dny a mám cistu je to normální krvácet jen 4dny? děkuji za jaké koli info

s cystou mam ms 5dnu, stejne jako bez cysty.
Si cizinka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18638
28.10.20 10:13

No tvl - neumim napsat kloudnou vetu gramaticky dobre a do profilovky si strcim vlastni fotku. Aneb Blbá a blbější přímo ma emiminu… :zed:
Prispevek, ktery nema hlavu ani patu a to pominu vyraz „menctruace“ a „pochvi“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8210
28.10.20 11:04

To si děláš srandu. Máš aspoň základní školu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7215
28.10.20 11:18

@karkarka asi chodila( nebo spíš nechodila) do školy během covidu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9329
28.10.20 13:25
@katerina131 píše:
Oprava Nic omlouvám se bylo to psané na rychlo.Příspěvek upraven 28.10.20 v 11:37

Myslím, že po tomto příspěvku, to neokecas. Na rychlo :roll: To to tady kazdej věří. Čárky, tečky, ti nic neříkají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9329
28.10.20 16:37
@katerina131 píše:

Nějaká schiza nebo co? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama