Reklama

Čištění hliníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.11.10 09:56
Čištění hliníku

Jak vyčistit kolečka u vařiče z hliníku? jsou zašlé mastnotou nebo já nevím čím … a ručky z hliníku? jsou na nich nějaké kapky a nejdou pryč :-? Přípravek jsem na to žádný nenašla :roll:

Reklama

Reakce:

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 12.11.10 10:09

Chce to čistit pravidelně, jinak na tom necháš ruce :nevim: . Já je vždycky jednou za čas vytáhnu a naložím do nějakého odmašťovače na trouby. Pak si vezmu nějakej písek a jemnou drátěnku a jde to dolů. Raději ale čisti v rukavicích, ruce pak nevypadaj tak strašně.

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.10 10:23

prodávají takový houbičky (jemňoulinký drátěnky) napuštěný čímsi … jsou šedý a napuštěný bu´d žlutým nebo růžovým prákem. Trochu se navlhčí a jde s nima spousty věcí dolů. Je to jako ocelová vlna… jemná a nepoškrábe ale super vydrbe. Drbu s tímopálený pánvičky a hrnce zespoda. :palec:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.11.10 10:26
andela píše:
prodávají takový houbičky (jemňoulinký drátěnky) napuštěný čímsi … jsou šedý a napuštěný bu´d žlutým nebo růžovým prákem. Trochu se navlhčí a jde s nima spousty věcí dolů. Je to jako ocelová vlna… jemná a nepoškrábe ale super vydrbe. Drbu s tímopálený pánvičky a hrnce zespoda. :palec:

jejda a kde to seženu? a jak to vypadá? pošlete odkaz :palec:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.11.10 10:26

Jinak jsem myslela kolečka jako ty zapínače ty asi dolů nejdou :mrgreen:

pannda
Kelišová 6500 příspěvků 32 inzerátů 12.11.10 23:38

Já si před 3 lety pořídila myčku na nádobí, našla zašlé hliníkové jédlonosiče a to byla pak paráda, když byly umyté z myčky !!!jak nové

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 13.03.13 11:23

Ahoj, prosim o radu.. Mam hliníkový mlýnek na maso a bohužel jsem ho dala do myčky. Ten hliník zčernal a teď pouští - maso je potom zašedlé a smrdí po kovu… jde to nějak vyčistit, nebo je to na vyhození? Myla jsem to uz xkrat různě v jaru a běžných prostředcích, nechala odmáčet a nic..
Díky moc..

rozumbrada
Extra třída :D 13709 příspěvků 13.03.13 15:09

Zkušenost nemám, ale já už bych tomu nevěřila a vyhodila bych to.

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 13.03.13 15:27

@rozumbrada Asi to tak dopadne no.. :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >