CK Valaška - pension Valaška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lajanuska
Nováček 8 příspěvků 04.05.18 06:11
CK Valaška - pension Valaška

Ahoj, chtěla bych se prosím zeptat, jestli máte někdo zkušenost s CK Valaška, konkrétně pensionem Valaška v Bašce Vodě? :) Viděla jsem tu nějaké starší diskuze o cestovce, ale o tomto pensionu jsem nic nenašla, díky.

Reakce:

Uživatel je onlinesuwari
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 04.05.18 06:32

Ck Valaška ve Valmezu je super, už jsme s nimi několikrát jeli a vždy jsme byli spokojení :palec:
S tímto penzionem zkušenost nemám, ale zeptám se rodičů, oni s nimi byli snad téměř úplně všude :D

martites
Kecalka 197 příspěvků 04.05.18 06:50

Taky se přidávám. S Valaškou jsme byli už hodně krát. Jsou super a spolehliví. S tímhle penzionem zkušenost nemám ale nenabízeli by nic špatného.

lajanuska
Nováček 8 příspěvků 04.05.18 08:22

Díky za rady, pak jsme měli ještě nabídku na pension Ribar na Makarské, ale na ten jsme našli hodně špatných recenzí … pension Valaška vypadá dobře, jen tam je malá lednice na patře asi pro pět pokojů, co jsem tak vyčetla … Dnes do oběda jim to totiž musím potvrdit.

Enmamma
Závislačka 3066 příspěvků 04.05.18 09:08

S CK Valaška jsem kdysi byla na Pagu. Byli super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >