Bulharsko, kolik za dítě ubytko a letenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misicka3
Stálice 74 příspěvků 03.05.18 23:14
Bulharsko, kolik za dítě ubytko a letenka

Ahoj holky. Mám dotaz ohledně ceny ubytování a letenky za děti. Chci jet do Bulharska. Holce bude 6 a klukovi skoro 3. Chtěla bych dvoulůžkový pokoj. Spali bychom všichni 3 na posteli. To budu platit plnou cenu za obě děti? A jak je to s letenkami? Taky za obě plnou taxu? Jsem z toho docela zmatená. :? Díky za informace :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.05.18 23:37
Ahoj...

Pokud bys jela takhle, tak bys musela zaplatit za šestiletého jako za dospělého + dítě. To platí pro pobyt v hotelu. Letenky se platí za každé dítě od 2 let.
Byl jsem s tříletou dcerou v Bulharsku v hotelu Kotva. Není přímo u moře, tam se muselo cca 10min. pěšky, ale měli krásný aquapark pro malé děti.

misicka3
Stálice 74 příspěvků 03.05.18 23:42

Tak to bude darda. Já koukala spíš na obzor nebo pomorie. Aby to nebylo tak daleko od Varny, kvůli delfinariu. Dík za info. Třeba se mi podaří najít nějaký zájezd kde bude dítě zdarma :D

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.05.18 23:47
...

Ta Kotva je kousek od letiště v Burgasu, dá se jít na výlet do blízkého Nessebaru, jezdí tam i turistický vláček od hotelu. Ale do Varny to je kus, teda. Jinak lacino tě to nevyjde tohleto.

katyna1984
Kecalka 352 příspěvků 03.05.18 23:51

Ve většině případů se počítá jedno dítě jako dospělá osoba a druhé za letenku (okolo pěti tisíc). Jakmile dítě dovrší dvou let, bývá úplně jedno, jestli bude spát samo nebo na posteli s rodičem. Letenka se hradí všem opět od dvou let - v momentě, kdy obsadí sedadlo, musí zaplatit.

Některé CK a hotely nabízejí možnost jednolůžkové pokoje se dvěma přistýlkama (např. Blue style, u některých hotelů Exim), ale cena vychází většinou hodně podobně. Jo a Blue style má teď do 15. května majovou slevu - na některé letní termíny ještě mají jedno dítě zcela zdarma a navíc slevu 1000 na smlouvu, tudíž byste platila jen za sebe a starší dítě. Ale upřímně jsem nekoukala do nabídky, co tam ještě mají dostupného.

katyna1984
Kecalka 352 příspěvků 03.05.18 23:54

@misicka3 dítě zcela zdarma už je teď hodně výjimečně, na to jste si bohužel vzpomněla dost pozdě. Také hodně záleží na termínu, kdy chcete jet.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.05.18 23:56
...

…ještě mně napadlo, že jestli pojedeš sama se dvěma dětmi, tak bys potřebovala spíš hotel přímo na pláži, protože se dvěma prckama, dekou a věcma by sis užila, kdybys měla někde docházet k moři. Vem si, že když jedno dítě bude potřebovat na záchod, tak se potáhnete zpátky, protože druhé tam nechat nemůžeš. Jestli by nebylo lepší počkat až povyrostou.

peta82
Stálice 64 příspěvků 04.05.18 00:28

@Tecumseh Ahoj omlouvám se za dotaz mimo ale první týden v září letíme s prcek do hotelu Kotva. Můžu se zeptat kdy jste tam byly a jak jste byly spokojení? Moc díky :mavam:

cecetka
Kelišová 6831 příspěvků 04.05.18 05:32

@misicka3 Pozor, konkretne v Bulharsku je dost vysoka cena za pronajem slunecniku a lehatek na plazi. Byla jsem docela v soku (8 lv/kus), protoze to pak pobyt dost prodrazi.

Hledej v nabidkach CK. Nektere maji zvyhodnene ceny pro dospeleho, ktery cestuje sam s detmi. Ale nijak moc. Ono ani to Dite ZDARMA neni uplne zdarma, protoze vetsinou se poskytuje vetsi (drazsi) pokoj, takze cena za dospeleho, pokud cestuji jen 2 dospeli bez deti, je treba 15 tis., ale cena pro dospeleho, pokud cestuji 2 dospeli a dite, je uz 17 tis. Pokoje s pristylkou jsou drazsi nez bez pristylky.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.05.18 05:50
...
@peta82 píše:
@Tecumseh Ahoj omlouvám se za dotaz mimo ale první týden v září letíme s prcek do hotelu Kotva. Můžu se zeptat kdy jste tam byly a jak jste byly spokojení? Moc díky :mavam:

Mé dojmy z hotelu Kotva:
Ubytování: pokoj žádný luxus, ale všechno v pořádku, na pokoji i v hotelu bylo čisto.
Strava: měli jsme jen snídaně, na zaplácnutí hladu do stačilo, myslím, že si každý vybere.
Aquapark: pro menší děti naprosto úžasný. Byl jsem tam s téměř čtyřletou dcerou a ta si to tam opravdu užila.
Moře: na pláž je to cca 10min. přes duny, což není ideál, ale zas tak velký problém taky ne. Pláž bývala poměrně narvaná, určitě jsem zažil lepší, ale my tam byli v srpnu, myslím, že v září to budete mít lepší.

Tak ať se vám tam líbí a užijte si to!

-Evka-
Závislačka 3475 příspěvků 04.05.18 06:27

Jako vždy opakuji, cca prvních 14 dní v srpnu je v BG narváno a toto platí opravdu hodně dlouho, co vím, tak určitě přes dvacet let. Občas se stalo, že se nám nepodařilo částečně vyhnout tomuto termínu a byl znát ten přelom, kdy 2-3 dny bylo všude narváno a pak nastal zlom a bylo o polovinu méně lidí.

Kajak18
Kecalka 164 příspěvků 04.05.18 06:54

@peta82
My byly v Kotvě cca před pěti lety. Hotel je to podle mě moc pěkný. Aquapark super i přes to, že jsem tam byla bez dítěte. Vyblbne se tam i dospělý. Pokud si chceš v klidu zaplavat, tak je tam bokem i normální bazén. Jídlo bylo dobré a vždy se dalo něco vybrat. Z hotelu je moc pěkná procházka kolem pláže až do Nessebaru. Moře kousek od hotelu, ale cesta náročnější. Pokud jedeš s dětmi, tak se jim tam aquapark bude určitě moc líbit. Taky si tam jednou chci s holkama zaletět. My byly i ve Varně na delfínech, ale to bych asi s malýma dětma nejela - cca dvě a půl hodiny cesty. Užíte si dovolenou :)

misicka3
Stálice 74 příspěvků 04.05.18 14:17

Všem moc děkuji. Nepojedu jen já s dětmi. Ještě kámoška s dcerou. Tak to hlídání na pláži nebude takový problém. Jen tu Varnu bych fakt chtěla vidět, když už tam poletím. Takže Kotva je mimo můj výběr. Kdyby se tu našel někdo, kdo mi doporučí hotel nebo penzion vhodný pro děti v oblasti od pomorie, přes obzor k Varně, budu moc ráda. Nejsem náročná. Stačí aby měl bazen, stačila by i snídaně. A nějaké to vyžití pro děti.

misicka3
Stálice 74 příspěvků 04.05.18 22:35

Tak se vážně nenajde nikdo kdo by doporučil?

-Evka-
Závislačka 3475 příspěvků 05.05.18 05:52

V dnešní době se dají najít zájezdy na netu i se zadáním 1 dospělí + 2 děti (procházet různé CK na netu kvůli tomu nebudu) a vyhodí ti to celkovou cenu.
Nicméně, pokud má nejmladší dítě 2 roky, tak nikoho z ubytování nebude zajímat, že postel pro něj nebudeš potřebovat.
Pokud chceš, můžeš se podívat na cenu samotných letenek a cenu ubytování - jako by jsi jela sama bez CK a pak porovnat, jestli by se ti to vyplatilo takto nebo se servisem a službami CK.

Sama Ti nic nedoporučím, neboť dovolenou v této zemi trávíme úplně jinak a jako dopravní prostředek používáme vlak, abychom si i tu cestu užili jinak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Ježíš byl blázen, říká Curry. 5 faktů o rapujícím knězi ze svatby Harryho s Meghan

Svatba prince Harryho a jeho americké lásky Meghan Markle je za námi.... číst dále >

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama