Cena plen v Chorvatsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mili90
Kecalka 145 příspěvků 30.04.18 14:09
Cena plen v Chorvatsku

Zdravím. Chtěla bych poradit od zkušených cestovatelů :) Mate někdo přehled, kolik stojí plenky v Chorvatsku? Jednorázové i do vody? Letos v červnu jedeme do Chorvatska s dcerou, v té době ji bude 13 měsíců. Jedeme autem, budeme čtyři a tak potřebujeme ušetřit místo v kufru. A stále doma používám kojeneckou vodu na mléko, je tam taky k dispozici? :think:

Reklama

Reakce:

Rive
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 30.04.18 14:19

Nene, v Chorvatsku mají jen slanou vodu. :zed:

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 30.04.18 14:20

Je tam k dispozici naprosto všechno a větších supermarketech ceny zhruba srovnatelné jako u nás. Přiznám se, že jsem na ceny plen nijak nekoukala a prostě je koupila, když byly potřeba. I kdyby byl na jedné pleně pár korun rozdíl o proti ČR, tak v celkovým rozpočtem dovolené to nijak zásadně nepohne.

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 30.04.18 14:21
@Rive píše:

a lezou tam po stromech :lol:

věrasek80
Extra třída :D 10819 příspěvků 30.04.18 14:25

@mili90 ceny srovnatelné s našimi cenami. kojeneckou vodu i pleny seženeš v každém obchodě.

Doe_Jane
Kelišová 5462 příspěvků 30.04.18 14:26

No zrovna pleny bych brala z domu, ty tam jsou trošku dražší, ale kojenecká voda mě pobavila :mrgreen:

mili90
Kecalka 145 příspěvků 30.04.18 14:31

:lol: :lol: chtěla jsem mít jistotu :lol: :lol: Asi to vyznělo dost hloupě

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 30.04.18 14:37

Třeba tady v letáku můžeš kouknout za kolik jsou pleny. Konzum je v Chorvatsku v každé vesnici.

mili90
Kecalka 145 příspěvků 30.04.18 14:44

@ivašot. Super, moc děkuji

Šmoulice
Kelišová 6383 příspěvků 30.04.18 14:53

Ono je to stejně jedno. Kolik ty pleny tam budou stát. Koupit je bude muset, i kdyby balení stálo litr. Když si je nemůže vzít od nás :-)

A s tou vodou? :mrgreen: Děckám dávají od narození rovnou mořskou. Ať si zvykají :-D :mrgreen:
@Rive píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk:

janickaIII
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 30.04.18 15:32

Slyšela jsem, že někdo místo kojenecke vody používá filtrační konvice. Prý jim to doporučila dětská doktorka. Ze prý je to lepší než nejistá kvalita balené vody. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama