Reklama

Automapa Mallorka??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 22:58
automapa mallorka ??

Dobrý den chystáme se s obytnákem na Mallorku, a jelikož jedem s dvouma detma 1 a 5 let a nebudu tam mít tim padem cas to studovat rada bych si trochu cestu naplanovala dopředu. nemáte nektera doma automapu Ostrova? Asi jsem jí už taky měla jenže ja vše vždy hned vyhodím že jako už tam stejně nikdy nepojedu haha…nebudem tam mit internet proto potřebuji tu mapku :-)…Pokud by jste některa měla, za 200kč si jí ráda odkoupím díky

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 25.04.18 23:32

No a proč si ji prostě neobjednáš? Do 200 Kč seženeš i jakoukoliv novou. Já jsem všema deseti pro pořizování věcí z druhé ruky, ale zrovna u mapy bych to asi tak neřešila… :think:

https://www.levneucebnice.cz/…era-150t-md/?…
1url.cz/1t8XO …a mnoho dalších

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 06:16

@axelina myslím, že mapy.cz mají aplikaci, že si stáhneš vybrané soubory map (např. tu Mallorcu) pak fungují i offline.

axelina
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 3 inzeráty 26.04.18 06:46

@Saarka_Oto to bych si nejriv musela pořizovat jiný telefon. na mojí tlačítkový nokii aplikace nefungujou :-) a syn si hrozně rád prohlíží mapy. ukazujem si kde zastavíme a kde se budem koupat a on tam dělá poznamky a tak :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 3 inzeráty 26.04.18 06:48

@klamonožka @klamonožka děkuju za odkaz- už mám objednáno :-) měla jsem zkušenost že jsem mapu v Cechach nikdy nesehnala až právě většinou na mistě takže mě to ani nenapadlo zkoušet. Ale časy se mění jak vidím tak super a díky! :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama