Automapa Mallorka??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 22:58
automapa mallorka ??

Dobrý den chystáme se s obytnákem na Mallorku, a jelikož jedem s dvouma detma 1 a 5 let a nebudu tam mít tim padem cas to studovat rada bych si trochu cestu naplanovala dopředu. nemáte nektera doma automapu Ostrova? Asi jsem jí už taky měla jenže ja vše vždy hned vyhodím že jako už tam stejně nikdy nepojedu haha…nebudem tam mit internet proto potřebuji tu mapku :-)…Pokud by jste některa měla, za 200kč si jí ráda odkoupím díky

Reakce:

Uživatel je onlineklamonožka
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 25.04.18 23:32

No a proč si ji prostě neobjednáš? Do 200 Kč seženeš i jakoukoliv novou. Já jsem všema deseti pro pořizování věcí z druhé ruky, ale zrovna u mapy bych to asi tak neřešila… :think:

https://www.levneucebnice.cz/…era-150t-md/?…
1url.cz/1t8XO …a mnoho dalších

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 06:16

@axelina myslím, že mapy.cz mají aplikaci, že si stáhneš vybrané soubory map (např. tu Mallorcu) pak fungují i offline.

axelina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 3 inzeráty 26.04.18 06:46

@Saarka_Oto to bych si nejriv musela pořizovat jiný telefon. na mojí tlačítkový nokii aplikace nefungujou :-) a syn si hrozně rád prohlíží mapy. ukazujem si kde zastavíme a kde se budem koupat a on tam dělá poznamky a tak :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 3 inzeráty 26.04.18 06:48

@klamonožka @klamonožka děkuju za odkaz- už mám objednáno :-) měla jsem zkušenost že jsem mapu v Cechach nikdy nesehnala až právě většinou na mistě takže mě to ani nenapadlo zkoušet. Ale časy se mění jak vidím tak super a díky! :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >