Reklama

Rumunsko - Banát a Constanta 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RockerkaS
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 23:25
Rumunsko - Banát a Constanta 2018

Ahoj, hledám někoho, kdo cestoval Rumunskem. Plánujeme pár dní v Banátu a pak směr rumunské moře. A než dojedeme k moři, rádi bychom někde přespali. A ráno pokračovaly směr Constanta a památky. Po prolídce města budeme pokračovat k Bulharským hranicím. Nemáte nějaký tip na ubytování při cestě do Constanty? Děkuji

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 24.04.18 05:23

Čím jedete? Vlakem, autem? Ubytování bych vybírala přes Booking.
Vlakem - asi bych nocovala v Bukurešti.
Autem - kdekoliv, kde to bude vyhovovat, asi bych vybírala i dle hlídaného parkoviště.

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 24.04.18 08:34

@RockerkaS jedete autem? V tom případě bych doporučila vzít to přes Transfagarashan a přespat někde tam… dole je místo pro kempování, je tam i nějaký penzion… ale v Rumunsku se dá přespat bez problémů kdekoliv na divoko…

RockerkaS
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 14:56

@Regina Hero Jedeme autem a s dětmi..S Gerníku do Transfagarashan je zhruba 6,5 hodin. A do Constanty dalších 5 hodin. Do Constanty bych se chtěla dostat v rozumný čas, prohlédnout si pobřeží. A pak nás čeka zhruba čtyřhodinová cesta do Pomorie.

Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 24.04.18 16:42

@RockerkaS no já bych si to rozdělila na dva dny… dojela na Fagaraš, pochodila tam, případně vzala děti lanovkou nahoru k jezeru Balea, pak bych tam někde přespala a další den ráno vyrazila do Constanty, tam bychom se podívali, okoupali v moři, přespali a jeli pak dál…

RockerkaS
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 19:14

@Regina Hero Nemáš tip na přespání v Constantě?

Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 24.04.18 19:17
@RockerkaS píše:
@Regina Hero Nemáš tip na přespání v Constantě?

tam zrovna ne… většinou spíme mimo civilizaci… ale byli jsme vedle v Mamaie v kempu… až na konci Mamaii, směrem k Navodari, kde byl trochu klid… „Camping S, byl tam plac pro stany, karavany, chatičky a hotel Soleil…“
Nejde mi vložit odkaz na ten kemp, ale google maps ti ho najdou podle názvu…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >