Reklama

Pro Pražačky - Smíchovské nádraží a kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 18.04.18 09:34
Pro Prazacky-Smichovske nadrazi

Ahoj holky, ac jsem cely zivot z Prahy a pres Smichovake nadrazi jsem jezdila x let do skoly i prace, nemuzu si uvedomit, zda tam jde z metra vystoupit s kocarkem az na uroven ulice. Vedela byste nektera? :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Yasmina21
Kecalka 426 příspěvků 18.04.18 09:38

Ano jde, jsou tam 2 plošiny :kytka: Jedna je přímo z metra a druhá vede na ulici :hug:

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 10:11

Já se těm plošinám s kočárkem vyhýbám jak čert kříži, radši bych jela na Anděl a pak tramvají na Smícháč :mrgreen:

šerifka
Kecalka 429 příspěvků 18.04.18 10:23

Plošiny jsou sice pomalé, s dvojčatovým kočárkem jsme se po nich něco najezdili, ale ta objížďka nebude o moc lepší. Výtahy z Andela jsou dva, mezi nimi dlouhatanánánská chodba, výtah zastavuje mezi dvěma tramvajovými zastávkami a nevím, jak teď ale ještě před pár lety znamenalo čekat na nízkopodlažní tramvaji i přes dvacet minut.

Ornwen
Závislačka 4360 příspěvků 18.04.18 10:39

@Lucie486 ten andel ty vyjde na stejno, pokud nejdes ve spicce. Ty plosiny na smichaci zaberou tak 10min urcite.
Nizkopodlazky tramve jezdi kazdou chvili, kdyz nepotrebujes konkretni.
Ja radsi jedu na andel. Plosiny nesnasim

Mala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 18.04.18 11:22

Plošiny na Smíchově jsou za trest. Na Anděl jezdí nízkopodlažní tramvaje každou chvíli, ale je tam zavřený normální vlez do metra, takže se tam u výtahu taky pěkně načekáš

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 18.04.18 11:28

A joooo…to je dobrej napad s tim Andelem..jede mi tam nizkopodlazni bus skoro od baraku.:-)

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 11:31
@Lucie486 píše:
A joooo…to je dobrej napad s tim Andelem..jede mi tam nizkopodlazni bus skoro od baraku.:-)

taky semtam využívám, bus 137 :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >