Pro Pražačky - Smíchovské nádraží a kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie486
Kecalka 320 příspěvků 18.04.18 09:34
Pro Prazacky-Smichovske nadrazi

Ahoj holky, ac jsem cely zivot z Prahy a pres Smichovake nadrazi jsem jezdila x let do skoly i prace, nemuzu si uvedomit, zda tam jde z metra vystoupit s kocarkem az na uroven ulice. Vedela byste nektera? :mrgreen:

Reakce:
Yasmina21
Kecalka 453 příspěvků 18.04.18 09:38

Ano jde, jsou tam 2 plošiny :kytka: Jedna je přímo z metra a druhá vede na ulici :hug:

Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 18.04.18 10:11

Já se těm plošinám s kočárkem vyhýbám jak čert kříži, radši bych jela na Anděl a pak tramvají na Smícháč :mrgreen:

šerifka
Kecalka 429 příspěvků 18.04.18 10:23

Plošiny jsou sice pomalé, s dvojčatovým kočárkem jsme se po nich něco najezdili, ale ta objížďka nebude o moc lepší. Výtahy z Andela jsou dva, mezi nimi dlouhatanánánská chodba, výtah zastavuje mezi dvěma tramvajovými zastávkami a nevím, jak teď ale ještě před pár lety znamenalo čekat na nízkopodlažní tramvaji i přes dvacet minut.

Ornwen
Závislačka 4689 příspěvků 18.04.18 10:39

@Lucie486 ten andel ty vyjde na stejno, pokud nejdes ve spicce. Ty plosiny na smichaci zaberou tak 10min urcite.
Nizkopodlazky tramve jezdi kazdou chvili, kdyz nepotrebujes konkretni.
Ja radsi jedu na andel. Plosiny nesnasim

Mala.ještěrka
Kecalka 316 příspěvků 18.04.18 11:22

Plošiny na Smíchově jsou za trest. Na Anděl jezdí nízkopodlažní tramvaje každou chvíli, ale je tam zavřený normální vlez do metra, takže se tam u výtahu taky pěkně načekáš

Lucie486
Kecalka 320 příspěvků 18.04.18 11:28

A joooo…to je dobrej napad s tim Andelem..jede mi tam nizkopodlazni bus skoro od baraku.:-)

Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 18.04.18 11:31
@Lucie486 píše:
A joooo…to je dobrej napad s tim Andelem..jede mi tam nizkopodlazni bus skoro od baraku.:-)

taky semtam využívám, bus 137 :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >