Pro Pražačky - Smíchovské nádraží a kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie486
Kecalka 293 příspěvků 18.04.18 09:34
Pro Prazacky-Smichovske nadrazi

Ahoj holky, ac jsem cely zivot z Prahy a pres Smichovake nadrazi jsem jezdila x let do skoly i prace, nemuzu si uvedomit, zda tam jde z metra vystoupit s kocarkem az na uroven ulice. Vedela byste nektera? :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Yasmina21
Kecalka 344 příspěvků 18.04.18 09:38

Ano jde, jsou tam 2 plošiny :kytka: Jedna je přímo z metra a druhá vede na ulici :hug:

Daenerys91
Kecalka 297 příspěvků 18.04.18 10:11

Já se těm plošinám s kočárkem vyhýbám jak čert kříži, radši bych jela na Anděl a pak tramvají na Smícháč :mrgreen:

šerifka
Kecalka 423 příspěvků 18.04.18 10:23

Plošiny jsou sice pomalé, s dvojčatovým kočárkem jsme se po nich něco najezdili, ale ta objížďka nebude o moc lepší. Výtahy z Andela jsou dva, mezi nimi dlouhatanánánská chodba, výtah zastavuje mezi dvěma tramvajovými zastávkami a nevím, jak teď ale ještě před pár lety znamenalo čekat na nízkopodlažní tramvaji i přes dvacet minut.

Ornwen
Závislačka 3792 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 10:39

@Lucie486 ten andel ty vyjde na stejno, pokud nejdes ve spicce. Ty plosiny na smichaci zaberou tak 10min urcite.
Nizkopodlazky tramve jezdi kazdou chvili, kdyz nepotrebujes konkretni.
Ja radsi jedu na andel. Plosiny nesnasim

Mala.ještěrka
Kecalka 232 příspěvků 18.04.18 11:22

Plošiny na Smíchově jsou za trest. Na Anděl jezdí nízkopodlažní tramvaje každou chvíli, ale je tam zavřený normální vlez do metra, takže se tam u výtahu taky pěkně načekáš

Lucie486
Kecalka 293 příspěvků 18.04.18 11:28

A joooo…to je dobrej napad s tim Andelem..jede mi tam nizkopodlazni bus skoro od baraku.:-)

Daenerys91
Kecalka 297 příspěvků 18.04.18 11:31
@Lucie486 píše:
A joooo…to je dobrej napad s tim Andelem..jede mi tam nizkopodlazni bus skoro od baraku.:-)

taky semtam využívám, bus 137 :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Manželka mě nepustila! Hitem mistrovství je fanoušek, který musel zůstat doma

Jeho fotky baví internet a s klidným svědomím můžeme říct, že je zřejmě... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama