Olomouc Zoo aktuálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pistamonta
Kecalka 376 příspěvků 20.04.18 20:20
Olomouc zoo aktuálně

Ahojte rada bych se poradila planujeme zítra vylet do zoo olomouce a kolegove ted memu chlapovi rikali at nejezdime ze tam byli tak tri tydny zpatky a nestoji to za to, jelikoz probíhá rekonstrukce a ze videl jen zirafu, chci se zeptat kdo ted v nejkratsi dobe byl aby poradil svuj pohled…děkuji moooc :* :potlesk:

Reklama

Reakce:

murry
Závislačka 2664 příspěvků 20.04.18 20:28

To je presne… videt jen zirafu :mrgreen: Za me hruza a neskutecne fronty. ypar let to nebudu ani zkouset :(

Majdina82
Závislačka 2770 příspěvků 20.04.18 20:28

Ahoj, my tam byli minulý týden. Je pravda, že spousta zvířat tam vidět nebyla, ale zase viděli jsme více než jen žirafu :) Byli jsme tam o víkendu, takže žádné práce neprobíhaly, ale stavební stroje tam byly rozmístěny. Úplně vykáceli Lanáček, pokud jste tam chtěli jít.

Příspěvek upraven 20.04.18 v 20:58

smurfka
Nadpozemská drbna 28940 příspěvků 20.04.18 20:43

Zítra tam má být nějaká akce..bude tam mraky lidí

Hakrajta
Závislačka 3227 příspěvků 20.04.18 20:58

Byli jsme dva týdny zpátky a přišlo mi to v pohodě. Jen mě překvapil vykácený lanáček.

Kajak18
Kecalka 191 příspěvků 20.04.18 21:06

My tam byly tak před třemi týdny. Jezdíme tam několikrát ročně - máme to kousek. Rekonstrukce tam probíhá, ale až ve spodní části a vidět nebyli jen jedni vlci, které asi zrušili. Druzí u medvědů byli, takže bych neřekla, že jsme o něco přišli.

Leila2016
Povídálka 39 příspěvků 20.04.18 21:13

Byla jsem dneska a za mě hrůza. Všude prach z rekonstrukci, výběhy v rekonstrukci, pavilony taktéž. Vidět toho bylo opravdu málo.

Zoui
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 20.04.18 21:15

Byli jsme tam minulý týden s prckem a užili jsme si to. Spíš bych se připravila na kupu lidí (ale kde o víkendu v zoo není, pražská je v tomhle teda mnohem horší pro porovnání :) a chvilku to vypadalo, že snad ani nezaparkujem (ale flek nám našli), za mě supr. Stavební práce jak bylo napsáno probíhají u vlků, ale nic hrozného (po straně jsou vykácené stromy, nějaké odstavené stroje apod) a je teda pryč lanáček (což nám nevadilo, prcek je ještě malej). Makaci, klokani normálně průchozí, akvárka atd to samé. Vláček jezdí. Jo, minulý víkend byla uzavřená ještě restaurace vepředu, takže u rozhledny byly v bistru fronty. A vyběh rysa je teda v rekonstrukci.

stavros
Stálice 85 příspěvků 20.04.18 22:51

Dobrý večer, jsem z Olomouce, do ZOO jezdíme snad každý týden, ale ne o víkendu. A lánáčka nikdo nevykácel, zničil ho ten orkán co řádil v zimě, už tam není od listopadu(pro­since).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama