Co čekat v radostném očekávání ?

2724
17.1.07 15:44

Co čekat v radostném očekávání ?

Ahoj všechny :D Všimla jsem si, že se tady dozvím spoustu věcí a tak určitě budete znát knížku s názvem: CO ČEKAT V RADOSTNÉM OČEKÁVÁNÍ. Protože jsem taky snažilka (nesnažilka), chtěla bych si koupit nějakou literaturu. V knihkupectvích je jich hodně a tahle kniha se mi, co do obsahu, líbila zatím nejvíc. Co si o ní myslíte vy? Díky za rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4035
17.1.07 19:10

můžu jen doporučit :wink:
Je lepší a komplexnější než kdejaká americká slátanina plná obrázků typu Velká encyklopedie…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
17.1.07 19:58

Tahle knížka je jedinná, kterou jsem si koupila, je v ní hodně užitečných informací, určitě doporučuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
17.1.07 20:20

Ahoj,

já jsem v těhötenství hodně ulítávala na knížkách, skoupila jsem jich opravdu hodně :) , ale můžu říct, že tahle byla 100 % NEJLEPŠÍ! Skutečně perfektně napsaná kniha, krásně členěna měsíc po měsíci, spousta odpovědí… absolutní spokojenost.
Navíc mi hodně mi pomohla i po porodu, ohledně poporodních depresí.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
17.1.07 20:26

Taky jsem spokojenou majitelkou této knihy, koupila jsem si ji už před svým prvním těhotenstvím a dozvěděla jsem se z ní vše potřebné o těhotenství, porodu, o kojení… Pak knížka putovala z ruky do ruky po mých těhotných kamarádkách, až zas doputovala ke mně a provází mě druhým těhotenstvím. Myslím si, že informace v ní odpovídají českému prostředí a člověk v ní najde vyčerpávající odpovědi téměř na všechny možné i nemožné otázky, které se honí těhulce hlavou :P
evitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
17.1.07 20:56

Ahoj,
doporučuju je bezvadná :-)
Měla jsem ještě půjčenou Knihu knih o mateřství - je taky moc dobrá, víc obrázková, ale v Co čekat…jsem našla víc odpovědí na moje otázky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
17.1.07 21:40

ahoj,
taky dopručuji. Tato kniha mě provázela celým těhotenstvím, porodem, kojení. Našla jsem tam odpověď na vše co jsem potřebovala vědět

Vendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
17.1.07 22:30

Tak to je bezva, hned si ji zítra pořídím :D Obrázky štastných maminek a miminek, co na mě koukaly z obalů spousty knížek, jsou jedna věc, ale obsah je důležitější :D a proto jsem ráda, že jsem se nezmýlila. Takže děkuju všem holky :P :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
17.1.07 22:38

ahoj tuto knihu jsem nečetla, ale tady je odkaz na jinou a je on-line…třeba se někomu hodí :-)
http://www.porodnice.cz/kniha/index.htm

pa pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9441
18.1.07 13:00

Co čekat v radostném očekávání

ahoj,

tuhle knihu taky doporučuji. Jsou v ní odpovědi na otázky, které napadají každou těhulku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.1.07 19:25

Co čekat...

Tato knížka obsahuje snad všechny odpovědi na otázky těhotenství. je v ní spousta názorných příkladů, byla jsem z ní unešena. Dozvěděla jsem se z ní naprosto všechno. Jen doporučuji, určitě nezklame.

• Nahlásit
  • Citovat
3006
28.1.07 19:33

Ahoj,
na základě téhle diskuze jsem si ji pořídila (z druhé ruky za 180, jinak stojí skoro 400kč) a jsem fakt moc spokojená. Našla jsem tam zatím odpověď na všechno, co mne trápilo a zajímalo! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.07 10:19

Je super

I já se připojuji ke spokojeným čtenářkám. Prostudovala jsem toho spoustu, ale tahle knížka mi odpověděla na všechno a jasně! Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama