Co je to biochemka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.11.21 14:33

Co je to biochemka

Ahoj, chtěla bych se zeptat..minulý cyklus jsem měla se spožděním asi 3-4dny a první den jsem ráno z ničeho nic dostala celkem velké křeče v podbříšku a vyletělo ze mě větší množství krve a pak mi pokračovala menstruace (celkem silnější než jsem zvyklá)..celkem mě to vyděsilo, ale myslela jsem si, že je to normální, tak jsem to neřešila..ale teď poslední dobou nad tím přemýšlím a řekla jsem to i mamce a říkala, že by mohlo jít o biochemku (?). Neví jak by mi to vysvětlila co to je a na netu to taky jsem nenašla, tak jestli by mi to prosím někdo mohl vysvětlit?😅 PS. Je mi 17 a sexuální život aktivní (pokud to s tím nějak souvisí). Děkuju předem za odpovědi😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1462
5.11.21 14:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
5.11.21 14:36

@NatálieAlexandra hledej dál, na netu je toho mraky - biochemické těhotenství. A to je tvoje máma v klidu ze by si v 17 čekala dítě? Asi jinej gang nebo troll

Příspěvek upraven 05.11.21 v 14:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
5.11.21 14:37
@NatálieAlexandra píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat..minulý cyklus jsem měla se spožděním asi 3-4dny a první den jsem ráno z ničeho nic dostala celkem velké křeče v podbříšku a vyletělo ze mě větší množství krve a pak mi pokračovala menstruace (celkem silnější než jsem zvyklá)..celkem mě to vyděsilo, ale myslela jsem si, že je to normální, tak jsem to neřešila..ale teď poslední dobou nad tím přemýšlím a řekla jsem to i mamce a říkala, že by mohlo jít o biochemku (?). Neví jak by mi to vysvětlila co to je a na netu to taky jsem nenašla, tak jestli by mi to prosím někdo mohl vysvětlit?😅 PS. Je mi 17 a sexuální život aktivní (pokud to s tím nějak souvisí). Děkuju předem za odpovědi😊

Pro jistotu citace :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26289
5.11.21 14:40
@NatálieAlexandra píše:
Žes otěhotněla a odešlo to s ms. Pořiď si antikoncepce :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.21 14:53

@lachtanice86 úplně v pohodě s tím nebyla, ale pokud by se stalo tak hold by se stalo…ochranu používáme
@Kriss Tina měla jsem normálně prášky a teď jsem přešla na kroužek bo je to pro mě lepší, takže ochranu mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
5.11.21 14:58

@NatálieAlexandra no to se řeší kondomem, žejo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
5.11.21 15:32

Tak s ochranou to asi biochemka nebyla, že jo :mrgreen: jinak prosímtě mamku nestraš s termity, který neznáš, chudák z toho měla určitě šok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
5.11.21 15:34
@lachtanice86 píše:
@NatálieAlexandra hledej dál, na netu je toho mraky - biochemické těhotenství. A to je tvoje máma v klidu ze by si v 17 čekala dítě? Asi jinej gang nebo trollPříspěvek upraven 05.11.21 v 14:38

Spíš máma mluví o něčem, co neví, co znamená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.21 21:40

Člověk se dozví plno věcí, ale ne věc na kerou se ptal:D já jen chtěla jestli by mi někdo vysvětlil co ta biochemka znamená..:D nic víc, nic míň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
5.11.21 21:54
@NatálieAlexandra píše: Člověk se dozví plno věcí, ale ne věc na kerou se ptal:D já jen chtěla jestli by mi někdo vysvětlil co ta biochemka znamená..:D nic víc, nic míň..

Vždyť ti to psala @Kriss Tina, tak ty komentáře čti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat