Co pod pyžamko?

171
14.6.09 22:39

Co pod pyžamko?

Ahoj mamky,
prozraďte mi prosím jestli oblékáte holčičkám pod pyžamko kalhotky, anebo spodní díl denně měníte? Já to nějak neumím vyřešit a z těchto důvodů sama nosím jedině košili, ale ta je zase pro malé holčiny nepraktická - alespoň pro tu naši, ma ji pořád vyhrnutou až pod bradu.
Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24840
14.6.09 22:56

My dáváme pod pyžamko kalhotky :wink: U sebe bych to dělala stejně, ale v pyžamu bych neusnula, jsem zvyklá na košili :wink: M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
14.6.09 22:57

Naše holky nosí jen pyžamo (v létě i noční košile, ale taky je mají vyhrnuté).
Měníme je tak jednou týdně.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
15.6.09 06:43

U nás stejně jako u Halky. U mladší teda měním pyžamko většinou denně, proteče plínka:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
15.6.09 07:36

Tak malé dávám zatím ještě plenu na noc, takže pod pyžámko dávám body, ale později budu dávat i volnější kalhotky. Sama jsem taky naučená od mala bez kalhotek ani ránu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
15.6.09 09:07

Ahoj, holce dávám jen pyžamko a nic pod to. Kalhotky jsou na noc nepohodlný a čisté pyžamo dávám tak ob 2-3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
15.6.09 09:39

Ahoj, holku nemam, ale delala bych to stejne jako Halka… pod pyzamko nic, kalhotky jsou na noc nepohodlny. Menit jednou tydne. :nevim: Syn ma na noc plinu, pozdeji bude taky jen v kalhotech bez slipu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
15.6.09 09:45

Stejně jako Halka a Baghira. Kalhotky se ani nemaj dávat, mě vtloukala vždycky máti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
15.6.09 09:52

Taky nedávám pod pyžamo kalhotky. Není to pohodlné. To je jako spát v podrsence. Měníme tak jednou za 3 dny - podle potřeby. V létě spí jenom v noční košili nebo v dlouhém tričku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
15.6.09 10:24

Ahoj,

Viktorka spí bez kalhotek, stejně většinou večer jí osprchuji a pyžamko měníme nooo tak co 2-3 dny - protože v něm ráno i snídá (kdyby snídala ve školkovém můžu si rovnou nachystat trika dvě) a dost často se zmaže. :lol:

Když dávám noční košilku, tak jak kdy někdy jí strčím i kalhotky, někdy ne. Ale košilku máme jen jednu tak to není často. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
15.6.09 10:45

ani me nenapadlo davat kalhotky- sama spim bez nich ne? ale tak kazdy dle sveho- pyzamkove kalhoty davam i ke kosili kdyz ji chce- aby ji nenastydl zadek :-) a menim tak jednou tydne minimalne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
15.6.09 10:52

ahojki, já osobně spím v tričku a kalhotkách a nepřijde mi to nepohodlné. Ale holce dávám kalhoty od pyžamka a pod to nic, jen vloni v létě, když jsem pro ni neměla letní pyžamo, tak spala v tričku a kalhotkách, ale letos už jsem vybavená, tak už tohle nehrozí. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
15.6.09 11:47

Děckám (kluk+holka) pod pyžamový gatě už nic nedávám. Když spí holka v noční košili, tak ji kalhotky dávám, protože se odkopává, tak aby neměla holý (studený) zadek.
pyžamo měním 1× týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
15.6.09 13:00

Ja bych teda pod pyzamko taky kalhotky nedavala, prijde mi to taky nepohodlne (spim za:,–(ne bez nich) a taky jsem se domnivala (nevim, kdo mi to kdy rekl :wink:), ze je to nehygienicke. Preci jen, v tech pyzamkovych kalhotach prcka trochu dycha, v kalhotkach je narvana :lol:
Domcovi taky slipy davat nebudu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
15.6.09 14:01

Jeeee to je odpovedi.
Tak pujdeme s vetsinou, t.j. „bez“ a budeme casto menit. Nase mala (2,5roku) prave prestava v noci curat do pliny (konecne) a ja jsem zjistila, ze nevim, jak ji oblikat. Takze diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama