Co použít na zápach?

8.2.16 21:54

Co použít?

Není to tak dávno, co jsem si gynekolozce stěžovala na zápach. Doporučila mi Clogín, Ginexid čípky a pěnu. Výplach nepomohl, čípky beru šestý den a nepocituji změny. Nemate někdo zkušenosti? Neporadil by mi někdo něco? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
8.2.16 22:02
@terezkakol píše:
Není to tak dávno, co jsem si gynekolozce stěžovala na zápach. Doporučila mi Clogín, Ginexid čípky a pěnu. Výplach nepomohl, čípky beru šestý den a nepocituji změny. Nemate někdo zkušenosti? Neporadil by mi někdo něco? :nevim:

zajit si k dr nechat udelat testy - stery na pohlavni choroby a zmenit vyzivove navyky i ty na to maj nemaly vliv ;)

• Citovat
  • Upravit
8.2.16 22:09

@JayLee To jsem změnila :think: Mám mít za pár dní ms, tak po skončení k ní hned zajdu, snad už se toho zbavím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
8.2.16 22:22

Nebo třeba zkusit nepoužívat mýdla a podobné vyvoněniny.

• Nahlásit
  • Citovat
1776
8.2.16 23:23

@terezkakol jaky zápach? k čemu bys to přirovnala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 04:49

@sisk Po rybách ne. Ani to k ničemu přirovnat neumim :D Takovej zvláštní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
9.2.16 08:30

@terezkakol koupila bych si candibene nebo canesten cipky. Pokud je to mykoza, pomuze to rychle. Tohle, co ti napsala dr je jenom na srovnání pH v pochve.
Jinak doporucuju jeste přeléčit i partnera, i kdyz je zdánlivě bez příznaků ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 08:52

@sisk To myslíš, že pomůže? Já bych po ms naklusala k dr., ale ta mi zase neporadí. Canesten neuškodí, ne? K mykoze patří svedivy výtok ale nebo se pletu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
9.2.16 10:02

@terezkakol nevim, reklas akorat, ze zápach je divnej :lol:
antimykotika ti, pokud nepomohou, tak asi neublizi.
Cili výtok nemas, nic te nesvedi? Nejlip by ti rekla doktorka, chtelo by to stery. Takhle to jsou jen experimenty s volne prodejnymi leky ;)
Vyhni se taky sladkostem, plisnovym sýrům, alkoholu…kalhotky bavlněné, per idealne bez avivaze a vsech tech vonavek, pouzivej sprchový gel pro intimní hygienu…takovy ty základní veci.
Jo a jeste me ted napadlo - takova babska rada :lol: bily jogurt, jak horem (snist), tak spodem (zavést prstem). Samozrejme čistý bily jogurt, bez prichute :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 11:40

@sisk Zkazit s candibene čípky nic nemůžu, ne? :D Tak zkusim a když nepomůže ani to, tak zpátky na gyndu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
9.2.16 12:11

@terezkakol jj. Canesten i candibene mají stejnou účinnou látku, clotrimazol, liší se jen v koncentraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 12:27

Jen teda nevim, jestli Canesten nebo ten Candibene :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
9.2.16 12:31

Já jsem to měla kdysi a taky jsem neměla pocit, že bych někde něco chytla, nakonec jsem si koupila kvalitní prádlo z bavlny a bylo po problému, tak třeba ti to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 18:16

@sisk a na 3 nebo 6 dní? Přemýšlela jsem nad tim, co mi to připomíná :think: Dalo by se říct, že lehce plesnivý sýr :roll: :roll: někdy je to intenzivnější, někdy ne :roll: výtok mám bily, někdy lepkavý, hustší, ale o tom jsem dr říkala a že to vypadá na normální výtok :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
9.2.16 18:34

@terezkakol to bude mykoza
Koupila bych si na tri dny, je tam vyšší koncentrace ;)
Hlavne nevyplachovat sprchou atd. Rozhodis si mikrofloru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama