Co pro matku přítele

tali98
3.4.16 14:32

Co pro matku přítele

Hezké odpoledne ;)
Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s kupováním dárku pro matku přítele, nebo tchyni. Já bych jí chtěla koupit nějakou maličkost, spíše jako takovou pozornost, protože mi taky dává nějaké dárečky a kupuje mi různé věci, tak bych jí to chtěla nějak oplatit :) Je jí 60.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
3.4.16 14:35

@tali98 záleží, co má ráda.. u nás to byla kytka, flaška režné a košík na houby :D ale jako Tvoji tchýni neznám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
3.4.16 14:36

@martina.se No kytku už si dnes koupila sama, ale taky jsem o ní přemýšlela. A alkohol moc nepije :think:

• Citovat
  • Nahlásit
64717
3.4.16 14:37
@tali98 píše:
@martina.se No kytku už si dnes koupila sama, ale taky jsem o ní přemýšlela. A alkohol moc nepije :think:

právě proto nemůžem odhadnout, co koupit - neznáme jí.. pokud má ráda sladkosti, tak třeba něco takového, nebo ji zajímá nějaká věc (naše vyšívá atd), takže něco na tvoření atd.. orientuj se dle toho, co má ráda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
3.4.16 14:40

@martina.se Ráda sleduje Mentalistu :D

• Citovat
  • Nahlásit
64717
3.4.16 14:42
@tali98 píše:
@martina.se Ráda sleduje Mentalistu :D
:mrgreen: tak to neporadim - potom mi napadá leda nějaká detektivka či co tak :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
blabla123
3.4.16 14:43

Nějaká sladká bonboniera, čokoláda, kafe, čaj, kytička…

• Citovat
  • Nahlásit
25260
3.4.16 14:44

Ja davam pritelovo mamce vzdycky lahev vina a nejakou peknou svicku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
3.4.16 15:40

Cokoladou a kytkou malokdy neco zkazis :) nebo ji neco upec

• Citovat
  • Nahlásit
308
3.4.16 16:24

Myslím, že třeba nic by jsi nepokazila dárkovým košem. Třeba s jídlem nebo kosmetikou nebo třeba obojím dohromady. Koupila bych co má ráda nebo používá nebo co třeba víš, že by chtěla a udělala z toho ten dárkový koš. Tam se meze nekladou tak třeba bych přidala i něco z bižu nebo nějaký hezký šátek a mohlo by jí to potěšit, že sis s tím dala práci a myslíš na ní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54004
3.4.16 16:30

@tali98 kostkový cukr :mrgreen: :mrgreen:. zeptej se přítele co má ráda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
3.4.16 17:11

@tali98 udělala bych kosmetický balíček…třeba: tělové mléko, pěnu do koupele, krém na ruce…nebo denní a noční krém…ano pravda, neohromíš tím, ale také nic nezkazíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
3.4.16 17:14

To ze se ptas tady na miminu ti nezaruci darek co se ji bude libit. Dej si tu praci a vypozoruj co ma rada. Ja ty moji kupovala spionazni detektivky. Byla vzdycky nadsena, jen teda clovek musel brat vzdycky uplnou novinku, jinak by to mela dvakrat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
3.4.16 17:27

My kupovali. včera. zrovna.
Hrníčkek k.tomu byla spešl lžička a k tomu i káva :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
3.4.16 19:32

Co třeba nějaká kniha? Případně kytka, čaj, káva, poukázka co obchodu, kde ráda nakupuje? Těžko říct, nic o ní nevím :) Pokud ty taky ne, tak nějaký neutrální dárek jako svíčka nebo něco sladkého. Kosmetiku bych moc neriskovala. sama nemám ráda, když mi ji někdo kupuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat